Jak naprawdę odbierają cię inni ludzie

Jak naprawdę odbierają cię inni ludzie

Wróżba wybierz kartę!

Zapraszam na mini wróżbę w stylu „pick a card”: Jak naprawdę odbierają cię inni ludzie. Na czym to wszystko polega? Poniżej znajdziesz kilka zestawów kart do wybrania. Zwykle jest to zestaw 1, 2 lub 3. Twoim zdaniem jest aby się skupić i pozwolić aby poprowadziła Cię intuicja. Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wybierz jeden z zestawów.

Przewiń stronę dalej i pod zdjęciem znajdziesz odkrycie kart jak również opis wybranego zestawu. Życzę wspaniałej zabawy!

Jak naprawdę odbierają cię inni ludzie

Zestaw 1 – od lewej

Oj niespokojny duch z ciebie, tak dokładnie widzą cię inni. Nie lubisz czekać, nie lubisz patrzeć biernie na to co dzieje się dookoła ciebie a wolisz działać i zapobiegać. Masz zdolności przywódcze a także ludzie uważają, że potrafisz bronić swoich racji i przekonań. Często wykazujesz się odwagą do tego aby stanąć po stronie słabszych i mających mniejszą siłę przebicia.

Musisz uważać, by twoja postawa sprawia, że inni mogą ci zazdrościć i to może być zazdrość zarówno na polu fizycznym (czyli np. jeśli jesteś kobietą to zazdroszczą ci wyglądu, spojrzenia, tego że pociągasz mężczyzn) jak i na polu intelektualnym. Zdecydowanie jednak podobasz się płci przeciwnej i jesteś uważana/uważany za osobę tajemniczą, pełną wdzięku i seksapilu.

Otoczenie widzi cię również jako osobę zdolną, zaradną, potrafiącą dokonać niezbędnych zmian a także po prostu mającą fach w ręku. Umiesz zachować się w towarzystwie a w domu doskonale radzisz sobie z obowiązkami i często podejmujesz się trudnych zadań wymagających sprytu i zręczności.

Przesłanie dla ciebie to słowa: współczuj innym.

Zestaw 2 – środkowy

Jesteś przez otoczenie postrzegana/ny jako marzyciel i idealista, osoba która przede wszystkim pragnie w swoim życiu kochać i być kochanym. Miłość, partnerstwo, poczucie bezpieczeństwa, jest dla ciebie sensem życia i równocześnie motorem napędowym. Masz artystyczną duszę, potrafisz bujać w obłokach i poświęcać się swoim ideałom. Niektórzy jednak dostrzegają w tobie tendencje do czarnowidztwa i zakładania, że coś się nie uda.

Potrafisz dochować sekretów, potrafisz być powiernikiem cudzych tajemnic, bo jeśli ktoś ci coś mówi to zostawiasz to dla siebie. Niektórzy odbierają to jako wadę, ale tylko dlatego, że zależy im na tym aby „wyciągnąć” więcej informacji o tobie lub od ciebie. Dla swoich bliskich jesteś w stanie skoczyć w ogień bez oglądania się na siebie.

Pomimo swojej marzycielskiej natury w sytuacjach trudnych, wymagających działania, to właśnie ty przeważnie znajdujesz ich rozwiązania i pomagasz innym w pokonaniu trudnej drogi. Masz zdolności skupiania się na sednie problemu i trafiania dokładnie w to miejsce, które daje odpowiedź. Ludzie często mogą widzieć w tobie jedyną osobę która jest w stanie rozwiązać ich problem.

Przesłanie dla ciebie to słowa: bądź dobrej myśli.

Zestaw 3 – po prawej

Zdecydowanie inni ludzie widzą w tobie lidera, równowagę energii żeńskiej i męskiej, zdolności przywódcze i opanowanie. Jesteś urodzonym strategiem, kimś kto prowadzi innych i jest wzorem do naśladowania. Dodatkowo we wszystko to co robisz wkładasz swoje serce – jesteś oddanym partnerem/partnerką, przyjacielem, pracownikiem.

Masz dobre serce i często może być one wykorzystywane przez tych, którzy nie mają skrupułów . To może cię ranić i pomimo tego, że nie okazujesz tego na zewnątrz, w środku czujesz czasami żal, smutek i wrażenie że otaczają cię osoby nieszczere, chętnie obserwujące twoją porażkę. Nie przejmuj się, tych co pragną twojego potknięcia jest garstka i chcą tego tylko dlatego, że widzą twoją siłę.

Otoczenie odbiera cię również jako osobę, która jeśli raz straci zaufanie to już nigdy nie zaufa komuś ponownie – nie dajesz drugiej szansy, kierujesz się zasadą, że szczerość w relacjach jest najważniejsza. Inni ludzie muszą sobie zapracować na twoją przyjaźń a ty wiesz, że taki prawdziwy przyjaciel, na całe życie, pojawia się tak naprawdę raz.

Przesłanie dla ciebie to słowa: rozkoszuj się życiem.

Pamiętajcie, że taki wybór kart to zabawa, mała wróżba, która jednak jest bardzo ogólna i nie dopasowana dokładnie do Twojej energetyki! Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Zobacz również: Czy on ona do mnie wróci

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =