Co twoje imię mówi o tobie

Co twoje imię mówi o tobie

Od wieków wierzono, że imię nadane dziecku po urodzeniu jest bezpośrednio powiązane z losem jakim będzie to dziecko kroczyć. Często w tajnych organizacjach przybierano dodatkowe imiona: te, które znał świat, i te tajne, ukryte – wierzono bowiem i wyznawano że wibracja imienia ma potężną moc. Czasami matki nadawały takie sekretne imiona noworodkom i tylko one je znały – wszystko po to by dać swojemu dziecku ochronę przed negatywnymi energiami i dodatkowo je wzmocnić. 

Co twoje imię mówi o tobie

Liczba imienia

Każdej literze naszego imienia przyporządkowana jest liczba a ich suma informuje nas o tym, jaka jest nasza liczba przeznaczenia powiązane z naszym imieniem (nie mylić z drogą życia). Są dwa systemy obliczeń liczby przeznaczenia, ja w tym artykule skupię się na nowoczesnym, dopasowanym dla polskiego alfabetu.

Każda litera posiada swoją wartość liczbową zgodnie z poniższą tabelą:

1     2    3     4      5     6      7     8        9

A    Ą    B     C     Ć     D     E     Ę       F

G    H    I      J      K     L      Ł     M      N

Ń    O    Ó    P     R     S      Ś     T      U

W    Y    Z    Ź     Ż

Np. masz na imię Mariola

Suma liczb Twojego imienia to:

8+1+5+3+2+6+1 = 26

Ponieważ otrzymana liczba jest dwucyfrowa, należy ją zredukować:

2+6 = 8

Redukujesz do otrzymania pojedynczej cyfry od 1 do 9 z wyjątkiem kiedy suma wynosi 11 lub 22 – tych liczb nie redukujemy.

Pamiętaj, że jeśli masz na imię Anna ale wszyscy mówią do Ciebie Ania albo Anulka i utożsamiasz się z tym imieniem, to obliczenia wykonuj dla imienia, które czujesz, że jest “twoje”. Jeśli każdy zwraca się do ciebie po imieniu i nazwisku – licz imię i nazwisko. Jeśli wyszłaś za mąż: licz swoje panieńskie nazwisko. 

Liczba przeznaczenia – znaczenie

Liczba przeznaczenia 1: pionier, odwaga, akcja, aktywny udział w wydarzeniach. Zaczynanie od zera, bycie inicjatorem, wdrażanie nowych idei. Ludzie z przyjemnością cie słuchają i za tobą podążają.

Liczba przeznaczenia 2: uczuciowość, balans, troszczenie się o innych. Utrzymywanie harmonii, równowagi, bycie dobrym sojusznikiem, chęć godzenia innych. Możliwość bycia niezdecydowanym i trudności w podejmowaniu decyzji. Czyste intencje.

Liczba przeznaczenia 3: zabawa i interakcja z innymi, doskonale współpracuje, bogate życie towarzyskie, bycie w centrum wydarzeń i sprawianie, że ludzie do ciebie lgną. Często dość lekkie podejście do problemów, nieprzejmowanie się na zapas. 

Liczba przeznaczenia 4: uziemiona osoba, kochająca bezpieczeństwo, spokój, budowanie swoich granic. Stabilność i ugruntowanie, zamiłowanie do rzeczy ziemskich, dóbr, materii. Budowanie stabilnych relacji.

Liczba przeznaczenia 5: Szybkość, bycie wszędzie, mogą się jednak pojawić skłonności do agresji. Doskonale znajdujesz rozwiązania, jesteś pewny siebie, jesteś typem który lubi współzawodnictwo i dajesz z siebie wszystko. Osiąganie sukcesów w tym, co wymaga pracy i energii, działania. Możesz za bardzo się rozpraszać.

Liczba przeznaczenia 6: osoba zorientowana na rodzinę, spokój, budowanie swojego małego gniazdka w którym czuje bezpieczeństwo. Bliscy są najważniejsi i w domu znajdujesz spełnienie. Bardzo dobre wyczuwasz nastroje innych osób ale również udzielają ci się problemy innych.

Liczba przeznaczenia 7: Lubisz tajemnice, znajdowanie rozwiązań, jesteś mocno ezoteryczny. Możesz sprawdzić się w roli detektywa, doskonale zbierasz informacje. Zorientowanie na detale więc możesz doskonale radzić sobie w pracy, ale w związku może to być problemem, bo czepiasz się szczegółów. Możesz bywać rozczarowany bo nikt nie zwraca uwagi na szczegóły tak jak ty. 

Liczba przeznaczenia 8: materialność, fundamenty życiowe – znajdowanie zadowolenia w materii i dobrobycie. Możesz mieć problemy w decydowaniu co jest dla ciebie najważniejsze: pieniądz czy uczucia? Doskonały biznesmen ale możesz zagubić równowagę pomiędzy materią a duchem i życiem duchowym.

Liczba przeznaczenia 9: Wspaniali przyjaciele, partnerzy, wybitna osobowość ezoteryczna, wrażliwość, intuicja, zdolności. Czasami możesz jednak brać na siebie zbyt wiele problemów innych osób, pieniądze nie będą dla ciebie nigdy priorytetem.

Liczba przeznaczenia 11: Jesteś jak 2 ale zwielokrotniona: bardzo wrażliwa, silnie współczująca, rozwinięta intuicja i odczuwanie. 

Liczba przeznaczenia 22: Masz wszystkie cechy 4 ale zwielokrotnione. Mówi się o tobie, że jesteś budowniczym i bierzesz na siebie wiele odpowiedzialności. Twoim celem jest budowanie lepszego miejsca na ziemi. Często w dzieciństwie musiałeś mierzyć się z tematami trudnymi. Wiesz i czujesz że twoim przeznaczeniem są rzeczy wielkie. 

Mam nadzieje, że powyższe informacje pomogły ci się dowiedzieć co twoje imię mówi o tobie.

Zobacz również: Imię i data urodzenia przy wróżbach

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 2 =