co on do mnie czuje tarot

Co on ona do mnie czuje – tarot pick a card

Zapraszam na kolejną mini wróżbę w stylu „pick a card”: Co on ona do ciebie czuje?

Na czym to wszystko polega? Poniżej znajdziesz kilka zestawów kart do wybrania. Zwykle jest to zestaw 1, 2 lub 3. Twoim zdaniem jest aby się skupić i pozwolić aby poprowadziła Cię intuicja. Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wybierz jeden z zestawów.

Pomyśl o osobie, która była lub jest dla Ciebie ważna. Każdy zestaw to kilka kart, które w sumie dają odpowiedź na pytanie co on, ona do ciebie czuje.

Przewiń stronę dalej i pod zdjęciem znajdziesz odkrycie kart jak również opis wybranego zestawu. Życzę ciekawych doświadczeń i pamiętajcie, że taką wróżbę należy traktować bardziej ja zabawę ponieważ nie jest ona skierowana do nikogo konkretnego. Nie jest to więc wróżba osobista (a wróżba osobista to czytanie tylko i wyłącznie dla jednej osoby z wykorzystaniem połączenia energetycznego i skupienia się właśnie na tej osobie).

co on do mnie czuje tarot

Zestaw nr 1.

Ten zestaw mówi że osoba o której pomyślałaś lub pomyślałeś żywi do ciebie głębokie i bardzo silne uczucia. Możemy tutaj mówić o miłości partnerstwie chęci bycia razem. Nie jesteś w tej osobie obojętny ale może być tak że macie ze sobą powiązanie bardziej duchowe niż fizyczne. Możesz czuć bardzo wielkie przyciąganie do tej osoby, możesz mieć wrażenie że jest on na twoją bratnią duszą.

Jeżeli ta osoba jest gdzieś daleko i nie jest przy tobie a bardzo za nią tęsknisz, karty sugerują żeby nie pozostawać biernym a próbować przyciągnąć ją poprzez afirmacje i wizualizacje a nawet modlitwę. Jesteście ze sobą powiązani w sposób duchowy i bardzo odczuwacie swoje emocje. Jedno myśli o drugim i niejednokrotnie tęskni. Karty wskazują że warto korzystać z siły przyciągania pomiędzy wami a także wykorzystywać magiczne sposoby na to aby pielęgnować waszą więź.

Przy odrobinie dobrej woli i chęci z obu stron jesteście w stanie pokonać trudności i rozpocząć razem nowy okres swojego życia.

Zestaw nr 2.

Jeżeli wybrałeś zostaw numer 2 osoba o której pomyślałeś może nie być jeszcze na tyle dojrzała aby być świadoma swoich uczuć do ciebie. To osoba która dopiero się uczy, rozwija, która poznaje świat. Owszem, jest ukierunkowana na swoje cele i mądra, natomiast w swoim działaniu i okazywaniu uczuć może bywać wolna i mało doświadczona. Sama może jeszcze nie rozumieć co czuje, więc jeśli liczysz na jakiś deklaracje z jej strony to możesz na nie długo poczekać.

Przede wszystkim karty sugerują aby abyś to ty wykonała lub wykonał pierwszy krok. Być może musisz powiedzieć o swoich uczuciach do tej osoby a być może musisz popracować nad tym, żeby najpierw pokochać siebie. Możliwy jest również że zostałeś zraniona/ny i w tym momencie próbujesz uleczyć swoje serce wchodząc w różne relacje. Może właśnie taka niedojrzała osoba odrzuciła twoje uczucia ale musisz wiedzieć że mogła nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. To nie jest jeszcze czas i moment aby próbować budować z tą osobą coś bardziej poważnego. Najpierw zajmij się sobą, ulecz swoje serce, uwolnij się od toksycznych ludzi i złych przyzwyczajeń.

Zestaw nr 3.

Jeżeli wybrałeś zestaw numer 3 to uczucia osoby o której pomyślałeś dojrzewają, nie są jeszcze ukształtowane a raczej ujawniają się dopiero w określonym momencie. Ta osoba może nie chcieć mówić ci o swoich uczuciach, może również je ukrywać i trzymać w sekrecie. Wszystko dlatego że jeszcze sama nie jest ich pewna. Czeka na to kiedy poczuje się bezpieczna, będzie mogła realizować się w swoich planach prywatnych i to po poczucie stabilności pozwoli jej na otworzenie się w twoim kierunku.

Karty wskazują aby nie wymuszać niczego i nie próbować zdziałać na siłę. Pozwól tej osobie aby sama uznała kiedy jest czas i miejsce na to by powiedzieć ci co do ciebie czuję. To wszystko musi odbyć się naturalnie. jeśli będziesz naciskać może się ona zamknąć i wszystko to co czuję zatrzymać dla siebie. Ze swojej strony to co możesz zrobić to pokazywać empatię – i to nie tylko do tej osoby ale także do wszystkich ze swojego otoczenia. Sprawi to, że poczujesz się lepiej a także w oczach innych zyskasz bardzo wiele.

Pamiętajcie, że taki wybór kart to zabawa, mała wróżba, która jednak jest bardzo ogólna i nie dopasowana dokładnie do Twojej energetyki!

Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 10 =