wróżka

Fehu – runa szczęścia

Postanowiłam, dla tych którzy szukają dodatkowych informacji ezoterycznych, codziennie opisywać jedną z Run starego futharku a mój opis wzbogacać moimi własnymi uwagami i odczuciami związanymi z daną runą. Dzisiaj zaczynamy więc od runy szczęścia: FEHU.

Fehu –  nowe początki, bogactwo

Kluczowe pojęcia: bogactwo, pieniądze, pożywienie,  szczęście, siła osobista, władza, siła finansowa, dobrobyt, Początkujący Umysł, obecność, wolność, pierwsze wrażenia, młoda miłość.

Energia: ruch, szczęście, charyzma, moc dynamiczna, energia płynna i ruchu, obfitość, cyrkulacja, pociąg seksualny

Znaczenie wróżebne: nowe początki, sukces społeczny, przewidywanie, energia, podróże, pieniądze, kontrola; lub chciwość, porażka, atrofia, ubóstwo, zakończenia.

 

Fehu to w rzeczywistości runa „szczęścia”.  Kumuluje zdolność do posiadania szczęścia i pozwala na jego gromadzenie i późniejsze wykorzystanie. Jest to więc runa władzy i kontroli. Należy jednakże pamiętać, że bogactwo może prowadzić do zazdrości i chciwości. Jest to runa ognia, pierwotnej energii, siły i mocy. Mówi o zapoczątkowaniu działania, początku nowego projektu, stworzeniu.

Znaczenie duchowe: sekrety muszą zostać ujawnione. Fehu jest runą czystej energii, tą, którą musimy odkryć i skierować w nas, aby wykorzystać ją do maksimum.

Informacje o zdrowiu: krążenie krwi, serce, centralny układ nerwowy, kręgosłup, obszar ramienia i barku.

Przesłanie: „W Tobie żyje Źródło Energii, musisz ją odnaleźć! Możesz uwolnić swój potencjał, prowadząc z nim dialog i stając się świadomym swoich głęboko zakorzenionych pragnień. Rozpoznaj swoje instynkty, otwórz się na nie aby wykorzystać je jak najlepiej.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =