Postanowiłam, dla tych którzy szukają dodatkowych informacji ezoterycznych, codziennie opisywać jedną z Run starego futharku a mój opis wzbogacać moimi własnymi uwagami i odczuciami związanymi z daną runą. Dzisiaj zaczynamy więc od runy szczęścia: FEHU.

Fehu –  nowe początki, bogactwo

Kluczowe pojęcia: bogactwo, pieniądze, pożywienie,  szczęście, siła osobista, władza, siła finansowa, dobrobyt, Początkujący Umysł, obecność, wolność, pierwsze wrażenia, młoda miłość.

Energia: ruch, szczęście, charyzma, moc dynamiczna, energia płynna i ruchu, obfitość, cyrkulacja, pociąg seksualny

Znaczenie wróżebne: nowe początki, sukces społeczny, przewidywanie, energia, podróże, pieniądze, kontrola; lub chciwość, porażka, atrofia, ubóstwo, zakończenia.

 

Fehu to w rzeczywistości runa „szczęścia”.  Kumuluje zdolność do posiadania szczęścia i pozwala na jego gromadzenie i późniejsze wykorzystanie. Jest to więc runa władzy i kontroli. Należy jednakże pamiętać, że bogactwo może prowadzić do zazdrości i chciwości. Jest to runa ognia, pierwotnej energii, siły i mocy. Mówi o zapoczątkowaniu działania, początku nowego projektu, stworzeniu.

Znaczenie duchowe: sekrety muszą zostać ujawnione. Fehu jest runą czystej energii, tą, którą musimy odkryć i skierować w nas, aby wykorzystać ją do maksimum.

Informacje o zdrowiu: krążenie krwi, serce, centralny układ nerwowy, kręgosłup, obszar ramienia i barku.

Przesłanie: „W Tobie żyje Źródło Energii, musisz ją odnaleźć! Możesz uwolnić swój potencjał, prowadząc z nim dialog i stając się świadomym swoich głęboko zakorzenionych pragnień. Rozpoznaj swoje instynkty, otwórz się na nie aby wykorzystać je jak najlepiej.”

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × five =