wróżka

Runa dnia krótkie znaczenia


SOWILO
Jedna z najbardziej pozytywnych run, mówiąca o szczęściu, dobrej wróżbie i sukcesie. To runa zwycięstwa i zwycięzców. Daje siłę przebicia i przewodnictwo.
Doskonale wzmacnia organizm.
Należy jednak uważać jeśli chodzi o jej noszenie, bo jest runą bardzo energetyczną więc stosujemy ją przez krótki okres czasu.
JERA
Piękna runa dobrobytu i obfitości. Zachęca aby cierpliwie czekać na plony swoich działań, bo niektóre sprawy wymagają odpowiedniego czasu.
Zapowiada powodzenie w przedsięwzięciach długoterminowych a dla tych, którzy szukają pracy, będzie wsparciem aby się nie zniechęcić.
Reguluje rytm dnia i pomaga osobom cierpiącym na bezsenność.
PERTHO
Runa losu, przeznaczenia, ezoteryki, przeszłości.
Może zwiastować niespodzianki losu, powrót do dawnych wydarzeń czy też pojawienie się ludzi, z którymi nie mieliśmy kontaktu.
Tajemnica, mistycyzm, przeznaczenie….
ISAZ
To runa wstrzymania i zamrożenia. Wskazuje na okres przestoju i bezruchu, rezygnacji z działań i wyciszenia.
Kiedy jesteśmy w bardzo dynamicznej sytuacji i chcemy aby się uspokoiła, możemy zastosować tą runę – wprowadzi większy ład oraz zatrzyma nasz niepokój.
Czas wyciszenia jaki ze sobą niesie działa na naszą korzyść, bo pozwala nam przemyśleć sytuację oraz dalsze kroki.

FEHU
Runa bogactwa i szczęścia zapowiadająca dobrobyt i spełnienie w realizacji celów. Może wskazywać na kontakty z ludźmi, którzy w danej chwili będą pomocni jeśli chodzi o nasze sprawy finansowe. Zapowiada również ruch w biznesie i kontaktach z klientami.
Dynamizm, nowe pomysły, rozwój i osiąganie celów, ochrona dóbr osobistych.
BERKANO
Piękna runa macierzyństwa i płodności. Wzmacnia pierwiastek żeński i wspaniale nadaje się dla kobiet. Sprawia, że nie tracimy tak szybko energii i sprzyja dobrym kontaktom z bliskimi a szczególnie z dziećmi.
Obiecuje nowe początki i regeneracje. Wspiera w tworzeniu oraz daje inspiracje dla tych, którzy jej potrzebują. 
W chorobie: wzmacnia. 
Często zapowiada też ciąże lub dla tych, którzy się starają: pomaga w nią zajść (kobieta, która chce być matką może narysować sobie tą runę na ciele i nosić kilka dni).
Zapowiada dni pełne nowości i odkryć.
INGWAZ
Mówi o odpoczynku i spokoju a także poprawieniu naszej sytuacji. Zapowiada, że zaczniemy znajdywać rozwiązania dzięki medytacji i przemyśleniom.
Wymagana jest cierpliwość, która się opłaci
🙂
Jest runą ochronna a ochrona jej zaczyna się w naszym wnętrzu i zmianie myślenia, dzięki któremu to my zmieniamy się zewnętrznie. Uświadom sobie własną siłę!

1 thought on “Runa dnia krótkie znaczenia”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 5 =