wróżka

Kiedy runy zaczynają działać

Runy były używane od wieków: w biżuterii, znakach na broni, w zapisach na skałach jak też i w normalnym piśmie. Ich zastosowanie tak szerokie sprawiało, że były uniwersalne, ale zarazem pisane w określonym celu i intencji zaczynają mieć znaczenie magiczne.

I tym właśnie są skrypty runiczne, które sprawiają, że runy zaczynają działać.

Skrypt runiczny to seria run, która jest bezpośrednią prośbą. Muszą być starannie sformułowane z zachowaniem kolejności ich działania. Zamiast biernego wzmocnienia, mają strukturę, a każda runa prowadzi do następnej. Tak jak esej, musi istnieć przepływ, począwszy od ogólnego podsumowania, powodów, dlaczego i szczegółów prowadzących do ostatecznego pytania o pomoc.

Kiedy runy zaczynają działać

Tworzenie skryptu runicznego

Jak wcześniej wspomniano, skrypty runiczne są bezpośrednim pytaniem o coś.  Mogą poprosić o pomoc w uzyskaniu awansu na wyższy poziom w pracy lub możemy poprosić kogoś o odwagę. A może chcesz ochronić się przed nadchodzącym sezonem alergicznym? Skrypty runiczne mogą w tym pomóc.

Ile run należy użyć?

Sztuczka ze skryptami runicznymi polega na dokładnym poznaniu tego, co chcesz zrobić. Ilość użytych run ma znaczenie.

 • Skrypt runiczny złożony z trzech run jest najlepszy dla wzrostu (pieniądze, wiedza, umiejętności).
 • Jeden składający się z pięciu run jest najlepszy do obrony / ochrony i zwycięstwa (sportowcy, wojownicy).
 • Siedem run byłoby użytecznych do pomocy w miłości (rodzinnej, przyjaznej lub romantycznej), podczas gdy dziewięć to liczba Norn (a więc wszystko, co wpływa na los i przeznaczenie).
 • Możesz stworzyć skrypt runiczny za pomocą jedenastu lub trzynastu run, ale te stają się zbyt skomplikowane i zazwyczaj nie są potrzebne.

Dlaczego wszystkie liczby są nieparzyste?

Proste: są trzy miejsca, które są niezwykle ważne.

Pierwsza runa to sposób, w jaki chcesz uruchomić skrypt runiczny. Zwykle zmienia się, szczęście lub ochrona, oznacza to, jak chcesz się do tego zabrać. Chcesz jakiejś zmiany w swoim życiu? Potrzebujesz ochrony? Czy należy rozpocząć podróż rano, jasno i wcześnie, czy poczekać do nocy, gdy drogi są puste? Ta runa pomaga w planowaniu.

Środkowa runa to sposób, w jaki chcesz to zrobić. Czy ta zmiana będzie ogromną zmianą twojego życia, czy tylko małą? Czy ochrona jest agresywna, atakuje potencjalne zagrożenia, zanim staną się zagrożeniem, czy silna obrona, która ochroni cię przed wszystkim i wszystkim? Czy wolisz chodzić lub prowadzić samochód do celu? Ta runa jest pierwszym krokiem.

Ostatnia runa jest tam, gdzie chcesz skończyć. Czy chcesz skończyć w dużej mierze w tym samym miejscu, tylko w lepszych okolicznościach, czy też chcesz być gdzieś zupełnie inny? Czy chcesz aktywnie poszukiwać niebezpieczeństwa, czy chcesz być po prostu przygotowany? Czy wolisz jechać autostradą i tam szybciej, lub wybrać się na malowniczą trasę i być może natkniesz się na coś nowego? Ta runa pomaga dowiedzieć się, jak kończyć rzeczy.

Pozostałe runy pomagają, wspierając każdą następną runę, więc 1 pomaga 2 pomaga 3 i tak dalej. Podobnie jak bindrune, muszą się dogadać, aby twój skrypt runiczny zadziałał.

Skrypt runiczny działa

Tworzenie skryptu runicznego cd…

Zorientowałeś się, co chcesz, aby twój skrypt runiczny zrobił, ile run potrzebujesz i jakich użyć. Co teraz z tym zrobisz? Kiedy runy zaczynają działać?

Cokolwiek chcesz.

Podobnie jak bindrune, możesz mieć to jako biżuterię lub napisać na wieczku pudełka z biżuterią. Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skryptach runicznych lub zamówić dla siebie specjalny, dedykowany skrypt na Twój problem, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, lub napisz na mój adres e-mail:

  Zobacz również:https://wrozka.info.pl/krotkie-informacje-o-runach-zestawienie/

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  dwadzieścia − 6 =