Czy już poznałaś tego jedynego

Czy już poznałaś/poznałeś tego jedynego/tą jedyną

Zapraszam na mini wróżbę w stylu „pick a card”: Czy ta jedyna/ten jedyny już pojawił się w Twoim życiu.

Na czym to wszystko polega? Poniżej znajdziesz kilka zestawów kart do wybrania. Zwykle jest to zestaw 1, 2 lub 3. Twoim zdaniem jest aby się skupić i pozwolić aby poprowadziła Cię intuicja. Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wybierz jeden z zestawów.

Pomyśl o osobie, która była lub jest dla Ciebie ważna. Każdy zestaw to kilka kart, które w sumie dają odpowiedź na pytanie czy to jest/był ten jedyny/ta jedyna.

Przewiń stronę dalej i pod zdjęciem znajdziesz odkrycie kart jak również opis wybranego zestawu. Życzę ciekawych doświadczeń i pamiętajcie, że taką wróżbę należy traktować bardziej ja zabawę ponieważ nie jest ona skierowana do nikogo konkretnego. Nie jest to więc wróżba osobista (a wróżba osobista to czytanie tylko i wyłącznie dla jednej osoby z wykorzystaniem połączenia energetycznego i skupienia się właśnie na tej osobie).

Zestaw 1 – od lewej

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że TAK! Pomimo tego, że mogła lub jest to relacja ciężka, pełna wyzwań, nawet będąca przez jakiś czas w ukryciu a także spotykająca się z niechęcią ze strony rodziny, znajomych – to była miłość z tym jedynym/tą jedyną.

Czasami takie relacje się kończą, rozpadają, ale zostają w naszej pamięci na całe życie. Czasami przez różne ciężkie okoliczności, społeczeństwo, wychowanie i tradycje, coś nie jest nam dane – i musimy się z tym z bólem serca pogodzić. Czasami też relacje z tym JEDYNYM kimś mają dać nam lekcje i naukę, którą w późniejszym życiu zrozumiemy i docenimy. A może ta nauka ma polegać na tym, abyśmy wiedzieli w przyszłości jakich błędów mamy nie powielać.

Bez względu na to czy jesteś w relacji z osobą o której pomyślałaś/pomyślałeś, czy ta relacja się zakończyła, odpowiedz na pytanie brzmi TAK.

Zestaw 2 – środek

Z osoba o której pomyślałaś/pomyślałeś mogła łączyć cię lub łączy ogromna pasja, namiętność, pożądanie i ta osoba w twoim odczuciu jest spełnieniem twoich marzeń ale…. karty pokazują, że to jeszcze nie ten jedyny/jedyna. Pomimo więc tego, że czujesz tak mocno i tak mocno pragniesz, przesłanie z wybranego zestawu mówi: ODPUŚĆ.

Może trzeba pewne sprawy traktować z mniejszym zaangażowaniem, może musisz przyglądnąć się czy w tej relacji czasem to nie tylko ty dajesz, ty się starasz, ty inicjujesz kontakt? Zachowaj otwarty umysł. Emocje emocjami, ale może być tak, że ktoś tobą manipuluje.

Jeśli nie jesteś w relacji z tą osobą a ciągle wracasz do niej swoimi myślami, ciągle jej pragniesz, pora zastanowić się dlaczego i dokonać podsumowania a także odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego nie jesteśmy razem. Może to ty tego chciałaś/chciałeś a ta osoba nie?

Bez względu na sytuację w której jesteś, odpowiedź na pytanie brzmi: NIE.

Zestaw 3 – po prawej

Odpowiedź z kart anielskich brzmi: mało prawdopodobne. Dlaczego? Osoba o której pomyślałaś/pomyślałeś może być Ci bardzo bliska, mogło łączyć Was uczucie, mogliście nawet być połączeni w poprzednich wcieleniach ale wszystko wskazuje na to, że była to miłość siostrzana, braterska, fajne i pozytywne współdziałanie ale nie „TO COŚ” o co pytamy w poście.

Osoba więc dawała lub daje Ci to czego potrzeba, jest dobrze, stabilnie, możecie mieć słodki domek, dzieci, dobre pieniądze, mogliście nawet wejść w oficjalny związek czyli jesteście lub byliście małżeństwem ale…. no właśnie, to ALE jest tutaj najważniejsze. Masz wrażenie, że jest spoko, po prostu spoko jednak SPOKO nie wystarczy – to nie to czego w głębi siebie pragniesz.

Ta relacja była lub jest po coś – to nie tak, że ona nie ma sensu, bo ma, jest pewnym etapem twojej drogi, natomiast czy to TEN jedyny lub TA jedyna? Jest to bardzo wątpliwe.

Pamiętajcie, że taki wybór kart to zabawa, mała wróżba, która jednak jest bardzo ogólna i nie dopasowana dokładnie do Twojej energetyki!

Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =