wróżka

Czakra sakralna, rozkład tarota

Kiedy Czakra Korzenia odpowiadała za nasze uziemienie, sprawy materialne, zdrowie, druga po niej, Czakra Sakralna, odpowiada za przyjemność, zmysłowość, odczuwanie.

Poniżej rozkład tarota, który pozwoli Ci zdiagnozować stan Czakry Sakralnej. W następnym wpisie kilka wskazówek jak poprawić jej funkcjonowanie i odblokować energię 🙂

Przykładowy rozkład tarota odnośnie stanu czakry sakralnej

W chwili obecnej czakra sakralna przedstawia zbyt silny poziom emocji i pasji. Nie zostały zaspokojone wewnętrzne potrzeby stabilizacji i oparcia w tradycji. Po prostu brak silnego autorytetu i poczucia bezpieczeństwa.  Osoba dla której sporządzono jest rozkład jest zbyt emocjonalna.

U osoby widać wyraźnie zawieszenie się w przeszłości i patrzenie na świat trochę z niekoniecznie dobrej perspektywy – być może osoba rozpamiętuje za bardzo przeszłość i sytuacje które ją spotkały a co za tym idzie: nie doznaje spokoju.

Osoba powinna uwierzyć bardziej w swoje możliwości i  to że ciężki okres jest już za nią. Jej marzenia teraz mogą jak najbardziej się spełniać i powinna nie tracić nadziei i zdecydowanie wierzyć w swoje siły.

Rezultat działań czakra sakralna pokazany jest w karcie cesarzowej oznacza to że osoba będzie czuła się bardzo stabilnie i będzie czuła się również bardzo kobieca (a rozkład sporządzony jest dla kobiety).  Cesarzowa jako matka i uosobienie płodności wskazuje na to że czakra będzie funkcjonowała w taki sposób w jaki powinna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + dwanaście =