wróżka

Autorski rozkład na prognozowanie przyszłych wydarzeń

Kiedy pracujesz z kartami już jakiś czas, często zdarza się, że ogólno dostępne i ogólno znane rozkłady, stają się niewystarczajace. Czegoś brakuje, czegoś w nich nie ma, i bardzo prawdopodobne że zaczynasz tworzyć swoje własne rozkłady kart, dopasowane do Twoich preferencji i zapotrzebowań.

Każdy dochodzi do takiego etapu i uważam, że jest to sprawa raz że fajna, dwa, że bardzo kształcąca.

Chciałabym w dniu dzisiejszym przedstawić Wam mój autorski rozkład na prognozowanie przyszłych wydarzeń, szczególnie tych dotyczących nadchodzącego miesiąca (z powodzeniem można prognozować nim również nadchodzący tydzień, kwartał, rok – w zależności od potrzeb).

Rozkład jest 8 kartowy i przedstawia się następująco:

2  3  4

5  1  6

 7  8

Gdzie:

1 Aura miesiąca (kwartału, tygodnia, roku itp)

2, 3, 4 Najważniejsze nadchodzące wydarzenia

5 To na co nie masz wpływu

6 To na co masz wpływ

7 Rada

8 Ostrzeżenie

Zauważcie, że karta 1 mówiąca o aurze danego miesiąca, czy też tygodnia itp. ma wpływ na wszystkie otaczające ją karty i ich znaczenie odczytujemy w relacji do karty aury. Gotowy rozkład, przykładowy, znajduje się poniżej. Użyłam swoich kart:

Rozkład dotyczy tego, jak będzie wyglądał u mnie miesiąc Lipiec i oczywiście zostanie on zweryfikowany po miesiącu.

A teraz krótka interpretacja:

Kartą aury jest karta Wisielca, czyli wstrzymania, zatrzymania i unieruchomienia. Wisielec to również pogląd na sprawy z innej perspektywy, często specyficznej, lub takiej, która w danym momencie była niezbędna do przedsięwzięcia. Wisielec może uczyć spokoju i głębszego spojrzenia na otaczające sprawy, które też przedstawione są w pierwszym rzędzie: 10 mieczy, 4 denary i 8 denarów. Ogólnie jeśli popatrzycie na cały rozkład to przeważają w nim Denary i tylko jedna karta z Arkan Wielkich, którą jest właśnie wisielec. Karty wskazują więc że miesiąc Lipiec będzie zdecydowanie oparty na sprawach finansowych, które to będą zablkowane przez opóźniające działanie wisielca. Wszystko się zgadza bowiem moja sytuacja finansowa w Lipcu ulegnie spowolnieniu – kwestia wynajmu mieszkania na południu ponownie jest otwarta co oznacza, że będę musiała poszukiwać najemców. Widać w 4 denarów konieczność oszczędności, ale również 8 denarów mówi i profitach wynikających z ciężkiej pracy. To co mogłoby się wydawać przytłaczające (10 mieczy) w rezultacie przyniesie długotrwały zysk finansowy (8 denarów – najprawdopodobniej nowy najemca znajdzie się bardzo szybko). To na co nie ma się wpływu przedstawione jest w karcie Rycerza Denarów, który mówi o dużej stabilności, ale zdobytej w czasie – trzeba będzie więc jakiś czas przeczekać, jednocześnie działając ku poprawie finansów ponieważ to na co mam wpływ przedstawia 5 monet – poprawa.

Królowa Denarów jako karta rada mówi o tym, że wiem co mam robić, mam do tego zaplecze i finansowe i merytoryczne oraz wszelkie możliwości, także karty spokojnie mówią o tym, że sama swoje sprawy załatwie odpowiednio. W ostrzeżeniu widać natomiast Króla Buław, który może przedstawiać albo mężczyznę, który w jakiś sposób chciałby narzucać swoje zdanie w sprawach mnie dotyczących, lub może to być karta mówiąca o moim temperamencie, czyli kwestii tego, że sprawę chciałabym załatwić jak najszybciej co nie jest wskazane.

Co jeszcze można z rozkładu wyczytać? Pamiętajcie bowiem, że na rozkłady patrzymy również ogólnie, czyli na całość. Widzę tutaj ostrzeżenie od kart, które już sama sobie uświadomiłam: wybieraj mądrze i z perspektywami, najemca powinien być taki, który da stabilny dochód i spokój a nie ten, który będzie najbardziej się wyróżniał, i być może sprawiał najbardziej pozytywne pierwsze wrażenie. Zaufaj swojej intuicji w Królowej Denarów, zainwestuj trochę czasu, rozglądnij  się, powybrzydzaj, a będzie dobrze. Karty nie zalecają tutaj pośpiechu, rozwaga będzie kluczowa w Lipcu.

Widzicie, tak można na szybko zinterpretować mój powyższy rozkład. Jak wspomniałam, weryfikacja będzie pod koniec lipca. Wydaje mi się, że jak na rozkład miesięczny, jest on dość konkretny i zaznacza najważniejsze elementy, na których będzie trzeba się skupić. Po weryfikacji będzie wiadomo, co jeszcze pokazał i do czego jeszcze będzie przydatny.

A może Wy macie jakieś swoje fajne rozkłady, które chcielibyście pokazać? Zapraszam śmiało do komentowania !

2 thoughts on “Autorski rozkład na prognozowanie przyszłych wydarzeń”

    1. To rozkład który stworzyłam żeby wspomóc się prognozowaniem na dane okresy. Jeszcze jest w fazie testów, ale widzę już że bardzo dużo się sprawdza.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + siedemnaście =