wróżka

Ale się narobiło czyli autorski rozkład na…….. to co narozrabialiśmy

Czasami „się narobi” 🙂 Stanie się coś, co raz, że jest nagłe, dwa, że może być działaniem przez nas nie przemyślanym. Po prostu „się narobiło” i już. Zastanawiamy się często jakie będą tego konsekwencję i często też myślimy o tym, jak mogło dojść do czegoś takiego.

Wykombinowałam wczoraj dla siebie rozkład, który wydaje mi się, że bardzo ładnie pokazuje i sytuację do której doszło i jej reperkusje, jak również to co my mamy pamiętać w związku z nią oraz na co uważać.

Oto położenie i znaczenie kart:

     3   6

4   1   5

2

Gdzie:

  1. Sytuacja przed wydarzeniem, przeszłość poprzedzająca zdarzenie
  2. Podstawa zdarzenia, czyli co się stało, z jakiego powodu, czasami tutaj karty pokażą już sam problem
  3. Jakie kroki podjęto w związku ze zdarzeniem
  4. O tym należy pamiętać, to trzymać w głowie
  5. Reperkusje podjętych kroków, co będzie się działo dalej, następstwa
  6. Na to trzeba uważać, to może zaszkodzić

Żeby lepiej wyjaśnić działanie rozkładu poniżej przykład wraz z interpretacją.

Sytuacja przed zdarzeniem pokazana jest w 3 monet. To dobra współpraca między osobami, dogadywanie się i tworzenie czegoś większego. Podstawa problemu, a nawet sam problem pokazany jest w asie buław: jakieś gwałtowane zagranie, jakiś wybuch np. zachowanie, które było wybuchowe, pełne emocji i gwałtowności. Kroki jakie podjęto to odwrócona siła: przychamowanie i zduszenie tego wybuchu. Ograniczenie działania przyczyny problemu, czyli np. jakiejś osoby. Osłabienie czynnika wprowadzającego problem. O czym pamiętać? Królowa Mieczy – oj nie pozwolić sobie ze strony „problemu” na podobne zachowania a w przypadku jakiej kolwiek możliwości, iż ponownie powstaną, zdusić w zarodku. Reperkusje: 8 buław, często nazywana kartą internetu. Może lub już się dzieje. Ponieważ problem związany był z siecią, to jego działania i podwaliny pod kolejne wybuchy już się szykują. Pamiętać o byciu Królową Mieczy. Na co uważać? 5 kielichów: problem strzelił focha i to przez wielkie F. Zapewne relacje „problem” – pytający zostaną kompletnie zakończone.

Karty oczywiście można łączyć zgodnie z zasadą że najpierw cały rozkład, później pojedyczne karty, później znowu caly rozkład i dlatego też rozmieszczenie ich nie jest przypadkowe. One wpływają na siebie, i tak np. 5 kielichów ma wpływ na siłę i pokazuje, że problem został bardzo urażony, jego pewność siebie i autorytet zostały zachwiane. 5 kielichów jest również na 8 buław, może więc mówić o przykrych działaniach problemu w stosunku do pytającego. Królowa mieczy, 3 monet i 8 buław mówią o tym, że w kupie siła, i problem istnieje, jednak wspólne działanie do postawa do tego aby go pokonać.

Kto ma ochotę, zapraszam do testowania tego rozkładu. Nie jest to rozkład daleko prognozujący, ale pomagający uzmysłowić sobie czym stała się dana sytuacja oraz jak będzie wyglądał jej przebieg. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =