Często pod wpływem emocji możemy mało obiektywnie odczytywać karty dla siebie. Jest to zjawisko normalne, ponieważ emocje powodują nasze konkretne podejście do problemu. Dodatkowo mamy jakieś informacje odnośnie tematu o który pytamy, dlatego też nasz odbiór kart może być przysłoniony tymi informacjami, a odczyt kart po prostu życzeniowy.

Są jednak takie chwile, i zapewne mamy ich wiele, że rzeczywiście musimy w danym momencie sięgnąć po karty. Co robić więc aby uniknąć subiektywnego odczytu kart? Aby odpowiedź, którą otrzymamy była dla nas pomocna i wniosła w nasze życie właśnie potrzebne informacje a nie tylko zaciemniła i tak juz trudną sytuacje?  Trzeba zadać odpowiednie pytanie 🙂 I tak np. jeśli znajdujemy się w sytuacji, która nas przytłacza, nie widzimy z niej wyjścia, nie wiemy co mamy robić, odczuwamy strach, niepokój, obawę, nie możemy zadać pytania w prost: co mam teraz zrobić. Karty na 100% pokażą odpowiedź życzeniową, taką, którą mamy już gdzieś w głowie, taką jakbyśmy sobie jej życzyli, właśnie ze względu na to, że targają nami silne emocje. Jak powinno więc brzmieć pytanie? Pytać powinniśmy nie o to co mamy zrobić, ale o to w jaki sposób powinniśmy sprawić abyśmy poczuli się w kontekście tej sytuacji lepiej. Rozumiecie? Nie pytamy o to co robić, bo wyjdzie życzeniowo, pytamy o to w jaki sposób mamy postąpić aby poczuć się lepiej, jak postąpić aby wyciszyć te emocje, które w aktualnym czasie nami targają, jak sobie pomóc z tymi problematycznymi emocjami.

Mam nadzieje, że zrozumiałe wyjaśniłam o co chodzi. Stawiając takie pytania prosimy karty o pomoc, o wskazówke do poradzenia sobie z naszymi uczuciami, a nie wpływamy na karty życzeniowo. O to właśnie chodzi w odczytach dla siebie: szukajmy pomocy i rady bo to właśnie jest sednem korzystania z tarota dla siebie.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − six =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)