wróżby miłosne z imion

Wróżby miłosne z imion

Wróżby miłosne z imion to wspaniała forma wróżby, która pozwala na określenie całego spektrum przebiegu relacji. Litery waszych imion bowiem stanowią podstawę rozkładu tarota, który pokazuje jak będzie wyglądać wasza relacja, jakie czekają Was przeszkody oraz czego się można spodziewać, co przyniesie wam spólna przyszłość i co jest wam pisane.

Ale to nie wszystko bo….

Numerologia miłosna

Do wróżby miłosnej z imion podajesz jeszcze wasze daty urodzenia a niosą one w sobie ogromną ilość informacji. Obliczam wspólną liczbę związku co za tym idzie otrzymujesz informację jaki związek tworzysz lub będziesz tworzyć z daną osobą. Jakie mogą czekać Was przeciwności związane z cechami waszych charakterów oraz jak można sobie z nimi radzić. A może liczba związku wskaże, że jesteście do siebie idealnie dopasowani?

I jeszcze coś…..

wróżba miłosna z imion

Tarotowy portret partnerski

To ostatni aspekt, który analizuje przy sporządzaniu wróżby miłosnej z imion. Opiera się on również na waszych datach urodzenia i dostarcza informacji o tym po co się spotkaliście, co macie razem do przerobienia, jak będzie przebiegał związek i jakie są jego słabe i mocne strony a także wiele innych, cennych informacji.

Wróżba miłosna z imion to obszerna analiza

Jeśli potrzebujesz informacji o swoim związku, o tym jakie są Wasze wspólne cele, jak najlepiej pracować razem aby wzmacniać związek a czego nie robić – to wróżba dla ciebie.

Jeśli niedawno kogoś poznałaś/poznałeś i potrzebujesz wsparcia i wskazówek, taka wróżba również będzie niezwykle cenna.

A może stoisz przed życiowym wyborem? Pytasz siebie: Czy ten partner jest tym docelowym i chcę się z nim zestarzeć? Nie ma lepszej analizy niż taka wróżba miłosna.

W celu zamówienia wróżby zapraszam do kontaktu!

Z uwagi na obszerność wróżby czas jej wykonania wynosi około 7 dni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 7 =