wróżka

Wróżby: co mnie czeka w przyszłości

Jedno z najczęstszych ale również z najbardziej ogólnych pytań, na które odpowiedź mieści się w godzinnej sesji wróżbiarskiej: wróżby, co mnie czeka w przyszłości. Wydawałoby się bowiem, że pytanie proste, ale: co mnie czeka w przyszłości to tak szeroki zasięg jeśli chodzi o tarota, że na początku należałoby chociaż sprecyzować gdzie leży największy problem i z czym w danej chwili najbardziej się zmagasz.

Sama stosuje różne rozkłady pokazujące najpierw sytuację osobistą klienta. Poruszają one każdą sferę życia i razem opracowujemy plan działania i kolejnych odpowiedzi skupiając się na problemach i ich rozwiązaniu. Najlepiej jest więc właśnie określić bolesne punkty, sfery, w których Ci się nie układa a następnie dzięki kartom tarota opracować plan zmian.

Tarot bowiem doskonale nadaje się do tego aby pokazać Ci wyjście z sytuacji, ostrzec, wskazać zagrożenia ale również i rady wraz z niejednokrotnie kolejnymi krokami, które będą zmierzały do poprawy Twojej sytuacji.

Co czeka mnie więc w przyszłości? Dzięki kartom dowiesz się nie tylko o tym, ale również tego jak sobie z tym radzić, na co uważać, jak sprawy będą mogły się rozwinąć i czego możesz się spodziewać. Pamiętaj, że tarot to narzędzie do pomocy a nie straszenia. Dzięki niemu poznasz źródło, zrozumiesz i rozwiążesz problem.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/23/wrozka-a-wygrana-w-lotto/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 2 =