Wróżba online

Wróżba online – gdzie możesz otrzymać fachową odpowiedź?

W dzisiejszych czasach mnóstwo osób boryka się z przeróżnymi problemami. Mogłoby się wydawać, że duch postępu, ciągły rozwój i pęd, powstrzymały w nas wiarę we wróżby, magię, to co niewyjaśnione. Nic bardziej mylnego – jest wręcz odwrotnie, bo aktualna sytuacja na świecie i w Kraju sprawia, że wciąż czujemy się zagrożeni, nie wiemy co przyniesie nam jutro.

Gdzie szukać fachowej porady ezoterycznej?

Zdecydowanie należy przede wszystkim przyglądnąć się jak pracuje osoba, do której chcemy się zwrócić. Czy ma własną stronę, czy publikuje treści związane z dzieleniem się wiedzą, czy ezoteryka jest jej pasją a nie tylko sposobem na zarobek. Musimy pamiętać, że idąc do wróżki, oczekując pomocy ezoterycznej, otwieramy się przed człowiekiem zupełnie nam obcym. Niejednokrotnie powierzamy mu swoje największe tajemnice! Wróżka, wróżbita, ezoteryk musi szanować naszą prywatność, musi zachowywać dyskrecję, nie może oceniać. Niezmiernie ważnym zadaniem wróżki jest również powiedzenie ci o tym, że może zaczynasz przekraczać granice, może za dużo czasu spędzasz na wróżbach i oddajesz się im bez reszty. Fachowy ezoteryk powie ci, że zmierzasz do uzależnienia – będzie szczery i otwarty a także podpowie ci co możesz zrobić, aby tego stanu uniknąć. Bo owszem: wróżby mogą uzależnić.

Wróżba online

Polecane miejsca do poszukiwania wróżki

Oczywiście znając branżę oraz korzystając z internetu, mediów społecznościowych, wiem gdzie można znaleźć osoby, które doskonale znają się na swoim fachu. Często jest tak, że te osoby mówią o sobie skromnie, nie reklamują się, nie zapraszają do siebie – po prostu wiedzą, że są dobre i klient znajdzie je sam. Często również słyszycie o takich osobach od znajomych, którzy już skorzystali z ich usług, więc: polecenie to najlepsza metoda znalezienia wróżki.

Ale wypunktujmy, abyśmy mieli jaśniejszą sytuację:

  1. Polecenie od znajomego – najlepsza metoda znalezienia wróżki, chociaż musisz pamiętać, że nie każdy będzie z tobą rezonował. Jedna wróżka doskonale sprawdzi się w przypadki Pani X, ale w przypadku Pana Z już niekoniecznie. Musisz wsłuchać się w swoją intuicję, zapytać znajomego o przebieg wizyty, jakie miał odczucia, co najbardziej go ujęło, jak wyglądała rozmowa.
  2. Obserowanie profili wróżek na Youtube, Facebooku, Instagramie – możesz dokładnie zobaczyć jak odpowiada wróżka, jak się wyraża, jak opisuje karty, z jakich narzędzi korzysta. Wróżka, która ma warsztat nie boi się go pokazywać. Wróżka, która ma materiały, książki, karty – inwestuje w swoją wiedzę. Pasjonaci wróżbiarstwa (w tym ja :)) dorabiają się setek talii kart w swoim życiu i uwierz mi: traktują swoją kolekcję wyjątkowo.
  3. Wyszukiwarka google oraz portale wróżbiarskie – dzięki tym miejscom możesz dotrzeć do oferty licznych wróżek. Czym się kierować? Opiniami, tym, że wróżka ma swoją stronę www, blog, dzieli się wiedzą. Na portalu często jest zajęta, szybko odpowiada na SMS.

No dobrze, wróżba online – jak to wygląda?

Znalazłaś/eś swoją wróżkę, chcesz skorzystać z porady ale słyszysz o „wróżbie online”. Czy to może działać? Kiedyś wróżby udzielane były zwykle osobiście. Przychodziliśmy do wróżki, widzieliśmy karty a wróżka widziała nas. Takie rozmowy często były długie i zapamiętywaliśmy je na lata. Obecnie, w dobie internetu, normalnym jest, że wróżby możemy otrzymać również na maila, w formie nagrania głosowego albo filmiku. Posługujemy się również odpowiednimi nośnikami energetycznymi: twoją datą urodzenia oraz imieniem. Nie ma żadnej przeszkody w tym, że nie siedzisz przede mną – mam twoje pozwolenie na odczytanie dla ciebie odpowiedzi z kart i to działa – tak po prostu.

Wróżba online jest więc wykonywana na twoją prośbę i nie różni się niczym więcej od wróżby tradycyjnej niż to w jakiej formie ją otrzymujesz. Jedna wróżka woli opisać ci odpowiedź, jeszcze inna ją dyktuje a inna nagrywa film. Nie ma różnicy w jakiej formie wróżba zostaje przygotowania jeśli tylko robi to fachowiec.

Podsumowanie

Jest wiele miejsc gdzie możesz znaleźć dobrą, rzetelną i uczciwą wróżbę online. Kieruj się sercem, zobacz jak pracuje wróżka lub wróż, zaufaj swojej intuicji bo przecież w wymiarze duchowym, w świecie ezoterycznym to właśnie intuicja jest dla ciebie najważniejsza. Nie śpiesz się z wyborem wróżki, nie śpiesz się z wróżbą – wróżenie to bowiem, przynajmniej dla mnie, czynność magiczna i niosąca w sobie niezwykły czar i powagę. Zaglądanie w przyszłość to uchylanie rąbka tajemnicy, która być może powinna zostać przed tobą ukryta – uszanuj informacje, które otrzymasz, czy to korzystając z wróżby online czy też wybierając się do wróżki. Są one cenne, bez względu na to, jaką drogę wybierzesz. A może właśnie dzięki nim dokonasz w swoim życiu przełomowych zmian?

Zobacz również: Tarot partnerski!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − osiem =