Tarot w dobie koronawirusa

Wszyscy jesteśmy obecnie świadkami historycznych zmian, do których przyczynił się wirus Sars-CoV-2. Założenia i prognozy są różne, od najczarniejszych scenariuszy do tych mówiących, że Polska będzie potraktowana przez chorobę łagodnie.

Oczywiście wielu tarocistów i na świecie i w Polsce sprawdza kartami jak może wyglądać scenariusz najbliższych dni. Na swoim nieoficjalnym blogu, tutaj: https://wrozbyonline-tarot.blogspot.com/ opisywałam również i moje przewidywania ale ze względu na to, że moja oficjalna strona jest znacznie częściej odwiedzana, postanowiłam przenieść kolejne wpisy tutaj.

Ile będzie osób chorych na covid 19

Pytania o ilość zachorowań pojawiają się bardzo często bo wszyscy się martwimy. Zgodnie z moimi wcześniejszymi prognozami, które w dniu dzisiejszym tj. 29.03 w części zostaną potwierdzone, zachorowania według kart będą przedstawiać się następująco:

  • do końca marca, do dnia 29.03 chorych w Polsce w sumie będzie około 1900 osób
  • do końca kwietnia liczba ta będzie oscylować w granicach 19 tys do 20 tys osób.

Pisałam o tym tutaj: https://wrozbyonline-tarot.blogspot.com/2020/03/tarot-w-czasie-koronawirusa-czesc-2.html

Karta wieży odpowiedziała na pytanie podwójnie: o ilość chorych osób w marcu oraz kwietniu

Kiedy dzieci wrócą do szkół

Uważam, że w tym roku szkolnym nie będzie możliwości aby dzieci i młodzież wróciła do normalnego, stacjonarnego nauczania szkolnego.

Ile to jeszcze potrwa

Karty bezwzględnie wskazują dwa aspekty: borykanie się z aktualnymi zarażeniami i rozprzestrzenianiem się wirusa przez najbliższe 8 miesięcy, oraz ostateczne wygaśnięcie aktywności wirusa dopiero po szczepieniach ochronnych w okresie do roku od teraz.

EIDT: 29.03 godzina 20:52

Oficjalne informacje podają, że aktualnie w Polsce mamy 1862 osoby ze stwierdzonym zarażeniem. Jest więc to liczba bardzo bliska 1900 osób, które pokazały moje karty. Zakładam więc optymistyczny scenariusz, że koniec kwietnia przyniesie około 19000 – 20000 a to oznacza, że nasz kraj nie będzie w tak wielkim stopniu dotknięty epidemią.

Źródło: wirtualna polska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × trzy =