wróżka

Tarot płeć dziecka

Determinacja płci dziecka

Często mówi się, że w jakiś sposób można przewidzieć, czy też zdeterminować płeć dziecka poprzez odpowiednie jedzenie, czas poczęcia czy też nawet ilość spożytych kalorii czy też ilość poszczególnych witamin w organizmie kobiety. Niby badania są i jest jakaś statystyka aczkolwiek zawsze są wyjątki i w tym przypadku nawet liczne.

Tarot płeć dziecka

Czy tarot może być narzędziem pomocnym w określeniu płci dziecka? Jak najbardziej tak, jednak musimy pamiętać, że praca z tarotem to praca z energiami więc karty określą energię przyszłego dziecka lub płodu. Możemy uzyskać informację, że dziecko ma energię męską lub żeńską, ale: może to nie być jednoznaczne z płcią. Energia męska a płeć kobieca to nic innego jak odważna i silna dziewczyna. Odwrotnie: energia żeńska a płeć męska to delikatny, eteryczny chłopczyk.

Wróżenie płci dziecka

Wróżenie płci dziecka możemy traktować więc jako ciekawostkę i pewnego rodzaju prognozę na przyszłe cechy osobowościowe. Nie możemy jednoznacznie określić, że udało nam się sprecyzować płeć.

Tarot płeć dziecka w praktyce

Najprostszą metodą jest metoda 5 kart, gdzie ustalamy jakie kolory symbolizują nam daną płeć. Można przyjąć że:

Miecze i Buławy = płeć męska

Kielichy i Denary = płeć żeńska

Arkana wielkie mają przypisane energie męskie lub żeńskie.

Wybierając 5 kart patrzymy czego mamy przewagę, w jakiej ilości i w jakich kartach, do tego oczywiście niezbędne jest użycie intuicji.

tarot płeć dziecka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =