wróżka

Tarot online – darmowe wróżby

Tarot online czyli czyli co myślę o aplikacjach i losowarkach kart.

W dzisiejszych czasach słowo „online” na stałe weszło do naszego słownika. Mamy kursy online, studia online, grupy online, warsztaty i generalnie wszystko co namacalne i fizyczne może mieć również swój odpowiednik online.

I trend ten jak najbardziej normalny, zagościł również w ezoteryce. Mamy szkoły online, kursy ezoteryczne czy też właśnie omawiane hasło: tarot online czyli tarot dostępny z aplikacji internetowej, telefonicznej, czy każdej która nie wymaga udziału fizycznej osoby.

Czy działanie takich aplikacji może być skuteczne?

Moim zdaniem nic nie zastąpi tego, kiedy to doświadczona wróżka, wróżbita, ezoteryk, korzysta z kart i namacalnie, fizycznie rozkłada je na pytanie klienta. Jednak energetyka pytającego i wróżki, aktywny udział tarocisty w kładzeniu kart, jest tutaj niezbędny aby uzyskać prawdziwy i przede wszystkim rzetelny odczyt kart i odpowiedź na problematyczne pytanie.

Tarot online – czym jest?

Tarot online jest więc pewnego rodzaju zabawą, formą rozrywki czy też np. poznawania kart. W tym miejscu możesz wylosować sobie u mnie darmową kartę dnia:

losuj kartę tarota

i jak najbardziej możesz traktować to jako naukę, sposób poznania karty, czy też jako ciekawostkę, sprawdzając jak dana karta podziałała na Ciebie dzisiaj.

Szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Masz problem i potrzebujesz porady, wsparcie? Wtedy tarot online nie wystarczy. Niezbędny jest kontakt z wróżką, wykonanie czynności wróżenia w sposób fizyczny i na planie energetycznym. Nic nie zastąpi więc odpowiedzi wróżki, a jeśli masz pytanie i szukasz pomocy zapraszam Cię serdecznie do kontaktu!

tarot online
Nic nie zastąpi fizycznego rozłożenia kart przez doświadczoną wróżkę

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + dwanaście =