wróżka

Prisma Visions Tarot – tutaj nasza intuicja może poszaleć !

Prisma Visions Tarot to jedna z tych talii, o których śmiało można powiedzieć, że poruszają zakamarki naszej intuicji i rozumu. Tutaj się dzieje, tutaj  jest pięknie i wymagająco, oj tak !

Karty są duże i ciężkie, widać porządnie wykonaną pracę. Boki srebrzone a całość tali utrzymana jest w ciemnej kolorystyce. Co ciekawe, małe arkana poszczególnych żywiołów ułożone obok siebie tworzą historię. Wygląda to przepięknie i jest to wyjątkowo przemyślany zabieg. Jestem oczarowana.

Karty mają moc symboli oddziałowujących na naszą wyobraźnie. Poniżej kilka przykładów, zobaczcie jak obrazowo przedstawiono arkana, jak głęboko możemy w nie wniknąć i analizować…. Wspaniałe doświadczenie.

Dodatkowko mamy kartę „iluminacja” – która może być rozumiana w szalenie szerokim aspekcie. Wszystko zależy od nas, od tego co dla nas będzie oznaczała. 

Prisma Visions Tarot to kolejna talia, którą polecam zdecydowanie. Nie jest ona łatwa aczkolwiek wzbudza wiele odczuć i odkrywa przed nami wiele nowych interpretacji. Zdecydowanie idealna do medytacji lub po prostu do „pobycia” z talią i podziwiania pięknych obrazów. Polecam lupę dla dokładniejszego przeglądu i odkrycia zakamuflowanych „smaczków” 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − dwanaście =