wróżka

Ponawianie wróżb

Kochani moi mili czytelnicy! Temat ważny bo budzący wiele niejasności i kontrowersji: ponawianie wróżb…

Pytanie o to samo

Czy chodzenie od jednej wróżki do drugiej jest dobrym pomysłem? Czy to sprawia, że otrzymasz lepszą, dokładniejszą odpowiedź? Ano nie…. Absolutnie nie. Zobaczcie: wróżba to prognoza zgodnie z energiami i nastawieniami w danej chwili. Karty tarota to narzędzie, które służy między innymi do odczytywania takich nastawień. Możecie sobie wyobrazić, że wróżba to taki kamyczek wrzucony do jeziora. Odczyt przyszłości to fala, która spokojnie rozchodzi się po jego tafli a następnie, z biegiem czasu zanika. I to jest wróżba numer jeden, prawdopodobnie najbardziej trafna w myśl powiedzenia:

Mistrz (czyli tarot) przemawia tylko raz

nie znam autora tego powiedzenia

Co dzieje się więc kiedy idziesz do kolejnej wróżki np. dlatego, że wróżba była dla ciebie niepomyślna? Ano kolejna wróżba to kolejny kamyczek wrzucony do tego samego jeziora. Mamy już dwie fale, szczególnie, jeśli ponawiasz wróżbę jedna po drugiej. Dwie fale czynią powierzchnie jeziora bardziej niespokojną prawda? I dłużej trwa jej uspokojenie…

Kolejna wróżba, kolejna i kolejna to nic innego jak burzenie już i tak niespokojniej powierzchni. Nie widać już dna, wszystko jest mętne, niejasne, nieczytelne i zupełnie mylące.

Sami sobie robicie krzywdę pytając o to samo u kilku osób bo zaczniecie dostawać zupełnie różne, sprzeczne odpowiedzi. I to nie jest tak, że wróżba u każdego ma się sprawdzić to wtedy taka będzie przyszłość – nic bardziej mylnego. Jest właśnie odwrotnie: nie szanujesz wróżby, nie słuchasz tego, co przekazały karty, tarot, dostajesz specjalnie kolejną porcję informacji, która wprowadza mętlik w głowie.

Owszem, można powtórzyć pytanie, ale po czasie.

Jakim?

Co najmniej 30 dni. I nie częściej.

Powtarzanie wróżb

To błąd, który sprawia, że macie później problem z ułożeniem sobie drogi i rozwiązań, które pokazały Wam karty. Chcąc prawdziwej odpowiedzi zdecydujcie się na zaufaną osobę i szanujcie informacje jakie dostaliście. Wszystko co usłyszeliście miało zostać Wam powiedziane i ma jakiś sens. Bezsensem jest natomiast sprawdzanie i ponawianie wróżb nawet jeśli otrzymacie odpowiedź taką, która nie jest po Waszej myśli. Mistrz mówi tylko raz.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/07/04/medytacja-z-kartami-tarota/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 6 =