wróżka

Metody losowania kart

Losowanie kart tarota, klasycznych, lenormand, czy jakich kolwiek innych, nie muszą być monotonne i jednakowe. Przy losowaniu również możemy poeksperymentować i zobaczyć jak różne metody wyboru kart wpływają na nas, na nasz odczyt, intuicję oraz na to co karty mają nam do przekazania.

Oto kilka z metod, które albo sama testuje, albo widziałam u innych osób. Będziecie próbować?

  1. Metoda swobodnego opadania

Przytrzymaj talię w jednej ręce i następnie ją przechyl pozwalając aby karty zaczęły się przesuwać. W pewnym momencie między kartami pojawi się luka: karta którą widzisz to ta wylosowana: wybierz właśnie ją.

  1. 2. Metoda podziału

Po prostu przedziel talię swoją lewą ręką. Pierwsza karta z odsłoniętej części to ta, którą powinnaś wybrać.

  1. 3. Metoda Doreen Virtue

Tasuj karty do momentu aż nie poczujesz że powinnaś przestać. Pierwsza karta z góry to ta, którą wybierz

  1. 4. Metoda wachlarza

Rozłóż całą talię na kształt wachlarza. Przesuwaj nad nią lewą ręką do momentu aż poczujesz, że masz wybrać właśnie tą kartę.

  1. 5.  Wyskakująca karta

Umieść całą talię w lewej dłoni a prawą zacznij ją unosiś i opuszczać energicznie. W pewnym momencie jedna z kart na pewno wysunie się i będzie bardziej widoczna – tą kartę wybierz.

 

Jak widać wymieniłam aż 5 metod na wybór karty np. jako karty dnia, czy wskazówki. Myślę, że różnego rodzaju metody i ćwiczenia w tym zakresie mogą być fajne z uwagi na to, że wyostrzają naszą intuicję i spostrzegawczość oraz wrażliwość energetyczną. Zapraszam do testowania i korzystania!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =