Kim będzie mój przyszły partner

Kim będzie mój przyszły partner – wróżba wybierz kartę!

Zapraszam na mini wróżbę w stylu „pick a card”. Na czym to wszystko polega? Poniżej znajdziesz kilka zestawów kart do wybrania. Zwykle jest to zestaw 1, 2 lub 3. Twoim zdaniem jest aby się skupić i pozwolić aby poprowadziła Cię intuicja. Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wybierz jeden z zestawów.

Przewiń stronę dalej i pod zdjęciem znajdziesz odkrycie kart jak również opis wybranego zestawu. Życzę wspaniałej zabawy!

kim będzie mój przyszły partner

Zestaw 1 – czerwony

Twój przyszły partner będzie mężczyzną szaleńczo w tobie zakochanym, ale nie wszystko złoto co się świeci: może mieć swoje małe sekrety i może nie mieć co do waszego związku poważnych planów na przyszłość. Można byłoby więc go określić niepoprawnym romantykiem, pełnym pasji, uczuć, chcącym obdarowywać swoją wybrankę ale też i chcącym pozostać wolnym ptakiem. Może być to mężczyzna od ciebie starszy, blondyn o niebieskich oczach, mający dobrą pracę i potrafiący zarządzać pieniądzem. Będzie obracał się w towarzystwie licznych osób i może posiadać wielu przyjaciół. To dusza towarzystwa, która bez ludzi wokół siebie usycha. W przeszłości mógł mieć drobne problemy z prawem a także być ciągle w ruchu – zmiany miejsca zamieszkania, przeprowadzki.

Zestaw 2 – środkowy

Ten mężczyzna będzie doskonałym strategiem i organizatorem, będzie również ambitny, wyznaczający sobie wysokie cele i kierujący się dalekosiężnymi marzeniami. Może ci być trudno za nim nadążyć, ale jeśli dasz radę czeka Cię związek pełen pasji, energii, seksu i namiętności. Mężczyzna postawny, wysportowany, po 40, ciemnowłosy i o ciemnej karnacji, przenikliwe spojrzenie, pod którym niejedne kolana miękną. Możesz poznać go w trakcie pracy, wykonywania obowiązków zawodowych ale początkowo może wzbudzić w Tobie dość dużą rezerwę i możesz poczuć się przy nim nieśmiała. Oszczędny, potrafiący zadbać o swój stan finansowy ale jednocześnie będzie doceniał przyjemności dnia codziennego.

Zestaw 3 – karty po prawej

Jeśli wybrałaś ten zestaw: uważaj – przyszły partner może mieć wiele wad, które utrudnią wam prawidłowe funkcjonowanie i tworzenie relacji. Może mieć tendencje do kłamstw i naginania prawdy a dodatkowo skłonności do używek będą rozwijały jego fantazje. Karty sygnalizują aby nie wierzyć we wszystko co będzie mówił i mieć się na baczności – ten człowiek może być w stosunku do ciebie interesowny. Karta ukrytego wroga mówi, że może nie pokazać ci swoich intencji i zamiarów i będzie czekał na odpowiedni moment na to, aby uderzyć w twój słaby punkt. Ten związek nie będzie rokował na przyszłość więc zwróć uwagę na to, czy warto tracić swój czas. Założenie rodziny z tym mężczyzną może okazać się błędem.

Pamiętajcie, że taki wybór kart to zabawa, mała wróżba, która jednak jest bardzo ogólna i nie dopasowana dokładnie do Twojej energetyki! Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 3 =