wróżka

Jak tłumaczyć sny

Sny bywają bardzo przyjemne, lekkie, takie po których czujemy się doskonale wypoczęci i gotowi na nowy dzień, lub straszne, koszmarne i takie, po których budzimy się totalnie rozbici i zestresowani.

Jak tłumaczyć sny tego rodzaju?

Uważam, że najlepszą drogą jest indywidualny odczyt kart, bo tarot, to narzędzie, które przede wszystkim ma za zadanie wyjaśnienie tego, co niejednokrotnie siedzi w naszej podświadomości. Sny to właśnie obrazy, które nasza podświadomość chce nam przekazać – to jej sposób na komunikowanie się z nami, dlatego też tarot lub inne karty (szczególnie pomocne mogą być karty wyroczni), mogą doskonale wskazać i wyjaśnić nam znaczenie naszych snów.

Czasami koszmar wcale nie ma koszmarnego znaczenia

Bywa tak, że nasza podświadomość chce wyrzucić z siebie coś, co objawia się nam koszmarem sennym. W rezultacie okazuje się jednak, że sen, pomimo tego, że stresujący i pełen obrzydliwych obrazów, zapowiada pieniądze, szczęście czy też poznanie wspaniałego partnera. Najlepiej więc, zaraz po obudzeniu się, zapisać to co nam się śniło, a później dokonać analizy tarotowej (lub za pomocą innych kart) jakie prawdziwe przesłanie miał nam ten sen ukazać.

Rozkłady tarota do analizy snów

Uważam, że zarówno rozkład jak i swobodny, intuicyjny, odczyt kart będzie wspaniałą pomocą dla tych, którzy chcą zrozumieć przesłanie swojego snu.

Poniżej jeden z prostych i czytelnych rozkładów, które można wykorzystać:

Jak tłumaczyć sny

5 kart wskaże nam jak tłumaczyć sny oraz co miały nam one przekazać. Często zdarza się tak, że sen jest bezpośrednią zapowiedzią sytuacji i spraw życia codziennego, można więc rozpatrywać go jako wróżba otrzymana od naszej podświadomości.

Mam nadzieje, że tematyka snów będzie dla Ciebie, drogi czytelniku, interesująca i zechcesz dołączyć do mnie w nowej grupie na facebooku, w której to właśnie będę zajmować się snami. Zapraszam Cię serdecznie:
https://www.facebook.com/groups/958552434334619/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 11 =