Po co potrzebujemy, my tarociści, numerolodzy, astrologowie, Twojej daty urodzenia oraz imienia?

Sprawa jest bardzo prosta, ale myślę, że jej opisanie pomoże niektórym osobom w zrozumieniu powodu pytania o daty urodzenia i imiona.

Pracując online, nie mając Was „na słuchawce” a tylko w mailu, słowie pisanym, każdy ezoteryk potrzebuje jakiegoś punktu zaczepienia – informacji, która pozwoli podpiąć się do Was (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), złapać Waszą energię oraz energię pytania lub osób o które pytacie. Najlepszym nośnikiem energetycznym przy wróżbach online jest właśnie:

  • imię
  • data urodzenia

Niektórym osobom to w zupełności wystarczy, niektórzy natomiast, np. astrologowie, będą prosić jeszcze o godzinę Waszych urodzin i miejsce urodzenia. Te wszystkie dane służą do DOKŁADNEJ i jak najbardziej PRECYZYJNEJ i mającej pokrycie w rzeczywistości PROGNOZY.

Mając datę urodzenia jesteśmy w stanie obliczyć Twój portret numerologiczny

… Lata w których się znajdujesz a które mają OGROMNE znaczenie dla tego co dzieje się aktualnie w Twoim życiu. Lata numerologiczne informują również o potencjałach idących w przyszłości, o problemach, przeszkodach i możliwościach. Dają więc ogrom informacji, które będą Ci potrzebne. Imiona natomiast to Twoja wizytówka, odcisk energetyczny, na ich podstawie można stawiać karty tarota, robić specjalne, dopasowane do imienia rozkłady…. Możliwości jest ogrom i jeszcze raz podkreślam: w dobie odpowiedzi przez internet, kiedy to często się nie widzimy ani nie słyszymy, te dwie dane są po prostu niezbędne.

Pamiętajcie więc zadając pytania aby zawsze podawać wróżce prawdziwe imiona oraz daty urodzenia – dzięki temu otrzymacie rzetelną, skierowaną właśnie dla was, opartą na waszych energiach i nastawieniach, odpowiedź.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 3 =