Imię i data urodzenia przy wróżbach

Imię i data urodzenia przy wróżbach

Po co potrzebujemy, my tarociści, numerolodzy, astrologowie, Twojej daty urodzenia oraz imienia?

Sprawa jest bardzo prosta, ale myślę, że jej opisanie pomoże niektórym osobom w zrozumieniu powodu pytania o daty urodzenia i imiona.

Pracując online, nie mając Was „na słuchawce” a tylko w mailu, słowie pisanym, każdy ezoteryk potrzebuje jakiegoś punktu zaczepienia – informacji, która pozwoli podpiąć się do Was (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), złapać Waszą energię oraz energię pytania lub osób o które pytacie. Najlepszym nośnikiem energetycznym przy wróżbach online jest właśnie:

  • imię
  • data urodzenia

Niektórym osobom to w zupełności wystarczy, niektórzy natomiast, np. astrologowie, będą prosić jeszcze o godzinę Waszych urodzin i miejsce urodzenia. Te wszystkie dane służą do DOKŁADNEJ i jak najbardziej PRECYZYJNEJ i mającej pokrycie w rzeczywistości PROGNOZY.

Mając datę urodzenia jesteśmy w stanie obliczyć Twój portret numerologiczny

… Lata w których się znajdujesz a które mają OGROMNE znaczenie dla tego co dzieje się aktualnie w Twoim życiu. Lata numerologiczne informują również o potencjałach idących w przyszłości, o problemach, przeszkodach i możliwościach. Dają więc ogrom informacji, które będą Ci potrzebne. Imiona natomiast to Twoja wizytówka, odcisk energetyczny, na ich podstawie można stawiać karty tarota, robić specjalne, dopasowane do imienia rozkłady…. Możliwości jest ogrom i jeszcze raz podkreślam: w dobie odpowiedzi przez internet, kiedy to często się nie widzimy ani nie słyszymy, te dwie dane są po prostu niezbędne.

Pamiętajcie więc zadając pytania aby zawsze podawać wróżce prawdziwe imiona oraz daty urodzenia – dzięki temu otrzymacie rzetelną, skierowaną właśnie dla was, opartą na waszych energiach i nastawieniach, odpowiedź.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − pięć =