horoskop koziorożec 2020

Horoskop KOZIOROŻEC 2020

Horoskop KOZIOROŻEC 2020

Koziorożec praca 2020

Koziorożce w pracy lekko mieć nie będą. Możecie nawet rozważać odejście i zmiany. Nie będzie sprzyjać atmosfera, nie będą również sprzyjać współpracownicy. Dlatego też wiele osób dokona poważnych zawodowych decyzji i będziesz szukać nowych horyzontów dla swoich działań.

Koziorożec finanse 2020

Sprawy finansowe będą na dobrym poziomie ale uważajcie na niepotrzebne wydatki związane z osobami trzecimi. Może to być pożyczka dla jakiegoś znajomego, może to być również taka sytuacja, że ktoś poprosi was o bezzwrotne wsparcie. Strzeżcie swoich pieniędzy i nie szastajcie kasą aby nie doprowadzić do takiego momentu, że to wam będzie brakować.

Miłość koziorożec 2020

W miłości powodzenie, radość i odkrywanie nowych terenów. Zarówno dla osób w związkach jak i singli karty pokazują romantyzm, możliwości, uczucia wiszące w powietrzu. Single będą mogły kogoś poznać, osoby w związku wprowadzić lepszą jakość do swoich relacji. Czeka was więc wiele namiętności.

Dom i rodzina koziorożec 2020

Dom rodzinny i rodzina będą natomiast oczekiwały od was konkretnych działań. To wy możecie stać się rozjemcą rodzinnych kłótni, to wy również czasami będziecie musieli być tym, kto przywoła innych do porządku. Uważajcie również na sprawy urzędowe przy domu. Warto wszystkie dokumenty mieć zebrane i natychmiastowo dostępne.

Wyrocznia koziorożec 2020

Czekają was również przyjemności związane ze światem. Mogą to być zagraniczne wycieczki, mogą to być kontakt z ludźmi którzy będą dla was inspiracją z uwagi na swoje przeżycia. Możecie również zatopić się w nowinkach technicznych i technologicznych, które pozwolą wam na szerokie, ogólnoświatowe kontakty.

Uwaga jednak na cięty język i sprzeczki. Może dojść do sytuacji kiedy to sprawy wymkną się spod kontroli i padną ostre słowa. Uwaga również na wszelkie działania związane z alkoholem i wypadami na miasto. Może być tak że niektórzy z was będą mieli do czynienia z policją.

Karta wyroczni mówi o tym aby zainwestować w swój rozwój duchowy. Ocenić jakość swojego życia z perspektywy ucznia i nauczyciela. Czego chcielibyście się jeszcze nauczyć? A jaką wiedzę chcielibyście przekazać dalej? Zastanówcie się nad sobą i swoim miejscem na ziemi.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 16 =