wróżka

Pytanie do wróżki: czy on mnie zdradza?

Czy on mnie zdradza?

Myślę, że każda wróżka słyszała to pytanie wielokrotnie. Wiemy, że odpowiedź nie należy do prostych, szczególnie, kiedy karty wyraźnie wskazują, że do zdrady doszło lub lada chwila zdrada może nastąpić. Przekazanie informacji o zdradzie jest przykre również dla nas, wróżek, jednakże naszym zdaniem jest odczytanie kart.

Jak tarot może pokazać zdradę?

Zdrada w tarocie może być przedstawiona przez jedną, dwie lub kombinację kart. Do stwierdzenia zdrady służą również specjalne rozkłady, które to poruszają kwestię zdrady z punktu widzenia partnera jak również osoby, z którą ta zdrada mogła nastąpić.

Rozkłady tarota dedykowane do diagnozowania zdrady analizują również jaka forma zdrady miała miejsce: mentalna, fizyczna, uczuciowa….

czy on mnie zdradza

Tarot jest narzędziem, który precyzyjnie odpowie

Ale na taką odpowiedź musisz być gotowa/gotowy. Nie sztuką jest zadać pytanie, sztuką natomiast jest udźwignięcie ciężaru odpowiedzi. A co kiedy odpowiedź nie będzie taka jakiej oczekiwałaś/oczekiwałeś?

Co robić kiedy karty pokażą zdradę?

Zachowaj spokój i trzeźwość umysłu. Tarot wskazał, że do czegoś doszło, teraz Twoim zadaniem jest udowodnienie tego faktu. Nie możesz działać pod wpływem emocji. Jeśli coś wcześniej podejrzewałaś/eś to masz teraz potwierdzenie kart – czas na szukanie dowodów. Jeśli natomiast pytanie było zadane na zasadzie testu czy ciekawości – masz problem, dlatego tak ważne jest aby świadomie zadawać pytania tego typu, bo w momencie twierdzącej odpowiedzi z kart Twoje życie może zmienić się diametralnie.

Masz wątpliwości odnośnie wierności partnera?

Napisz do mnie pytanie a ja odpowiem Ci odnośnie szczegółów zamówienia wróżby. Opracujemy plan działania i tego, co będziemy sprawdzać. Czasami konieczna będzie diagnoza stanu związku, czasami karty będą Ci pomocne w potwierdzeniu tego, co już wiesz. Zapraszam do kontaktu! Nie czekaj jeśli czujesz, że coś jest „nie tak”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 1 =