Czy będziemy mieć dziecko – wróżba

Wróżba dla P i Ł na pytanie czy w ich związku pojawi się w niedługim czasie dziecko.

Do wróżby użyłam Kart Szamańskich oraz Kart Tarota.

Czy będziemy mieć dziecko - wróżba

Przede wszystkim należy sprawdzić stan zdrowia partnera – bo karty wskazują, że po jego stronie istnieje problem z poczęciem. Zwróciłabym uwagę na jakość nasienia a także czy czasem partner nie ma jakiegoś stanu zapalnego w organizmie. Warto również zbadać krew i mieć na uwadze ciśnienie.

Kolejne pytanie jakie należy sobie zadać brzmi: czy nie doszliście już do takiego etapu, w którym tak strasznie pragniecie posiadać dziecko że to pragnienie przesłania Wam radość z bliskości, seksu, wzajemnego obdarowywania się przyjemnością. Często jest tak, że nasze ciała są gotowe na poczęcie a bariera pojawia się na poziomie mentalnym (o czym wyraźnie w rozkładzie mówi 10 Mieczy na pozycji przeszkody).

Czy jest więc szansa na wspólne dziecko?

Ależ tak! I karty wskazują, że w przyszłym roku, na początku lata, możecie zostać rodzicami a później będziecie świętować narodziny wraz z całą rodziną!Karty szamańskie akcentują potrzebę zmian w działaniach jakie podejmowaliście do teraz – wyluzowanie, zrobienie czegoś inaczej niż do tej pory (może inne miejsce, a może trzeba razem gdzieś wyjechać, odprężyć się, zrelaksować, znaleźć dla siebie taką własną, intymną przestrzeń i niech Wasza relacja również przybierze taki bardziej metafizyczny wymiar).

Karty sygnalizują że te zmiany dadzą Wam możliwość zapoczątkowania czegoś nowego a pytamy przecież o dziecko – więc oczywiście, odpowiedź na pytanie jest twierdząca.Wszystko z Waszych rękach – prognoza z kart jest dla Was jak najbardziej pomyślna.

Wszystkiego dobrego i powodzenia!

———————————————————————–

Jeśli interesuje Cię wróżba, masz problem i potrzebujesz pomocy a może dokładnie trapi Cię to samo co autorkę pytania – napisz do mnie! Odpowiadam pisemnie, w nagraniach audio, podczas sesji online, telefonicznie i osobiście. Możemy umówić się na dogodny termin a ja zrobię wszystko aby pomóc Ci w Twoim problemie!

Możesz napisać do mnie poprzez facebooka lub na maila: irmalia@wrozka.info.pl

Zapraszam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 16 =