Wróżby SMS prawdziwe

Wróżby SMS – czy są prawdziwe?

Często piszecie czy to do mnie, czy np. na jakimś forum, grupie, odnośnie wróżb SMS – czy one są prawdziwe, wiarygodne i przygotowywane przez realnie istniejące i praktykujące wróżki? Odpowiem wam jak to wygląda z mojej strony. Mogę od razu zapewnić: profesjonalny portal zrzeszający wróżki i oferujący wróżby między innymi przez SMS, zatrudnia jak najbardziej prawdziwe i realne osoby, które znają karty i wróżą.

Zaplecze i jak to wszystko działa

Wysyłając SMS na tzw. numer premium zwykle wysyłasz go do operatora który ma przypisaną określoną pule numerów. Dlatego tak ważne jest aby SMS był krótki, czytelny, zwykle bez polskich liter. Ważne jest również odpowiednie jego zatytułowanie czyli użycie prefiksu – wtedy masz pewność, że Twój SMS trafi dokładnie do tej wróżki, z którą chciałaś/chciałeś się skontaktować.

Wróżki odpowiadają na wiadomości SMS w przeważającej większości z domu, mając dostęp do internetu oraz do panelu obsługi klienta. Tam gdzie pracuje ja nie widzimy twojego numeru telefonu ani nie gromadzimy o tobie żadnych danych – przychodzi do nas tylko twój SMS i treść jaką w nim podajesz. Mamy pole na to, aby na SMS odpowiedzieć i wysłać go do ciebie.

Czy wróżka zawsze kładzie karty odpowiadając na takiego SMS’a?

Nie wyobrażam sobie aby było inaczej!!! SMS, chociaż jest krótki bo ma ograniczoną ilość znaków, to jednak prawdziwa i wykonana zgodnie ze sztuką wróżba. ZAWSZE kładę karty, zawszę swoją odpowiedź opieram o informacje z tarota, wyroczni a jeśli jest to potrzebne to stosuje wahadełko lub inne metody. Każda szanująca się wróżka postępuje etycznie bo wie, że dzięki temu jej narzędzia pracy po prostu jej nie zawodzą. Jak najbardziej więc wróżka odpowiada ci z kart a czasami to trwa. Uważaj na SMS o treściach, które skłaniają cię do wysłania kolejnej wiadomości – to nieetyczne, tak się nie postępuje.

Pamiętaj: czasami odpowiedź zajmuje czas – nie dostajesz jej w 5 minut bo wróżka może być nieobecna lub po prostu potrzebuje odpowiedniej chwili na to aby położyć karty.

Krótkie konkretne wróżby SMS

Specyfika wróżb przez SMS wymaga aby pytania w nich zadane były konkretne. Nie da się odpisać wyczerpująco na pytanie „co mnie czeka w życiu” – uważaj więc, bo zazwyczaj dostaniesz odpowiedź bardzo ogólną, krótką – SMS to za mało na tak obszerny opis (wróżba na okres 1 roku zwykle zajmuje u mnie 8 stron A4 a co dopiero jeśli miałabym komuś opisywać całe życie, prawda? :)). Zadawaj więc pytania o sprawy bardzo jasne: czy zdam egzamin, czy się pogodzimy, czy on do mnie wróci albo co do mnie czuje. Pamiętaj o nośnikach energetycznych (imię, data urodzenia) o których wspominałam tutaj ->> KLIK.

Wróżba SMS – ile to kosztuje?

Wróżby SMS są zazwyczaj najtańszą formą otrzymania odpowiedzi na pytanie. Ich koszt nie przekracza zwykle 7 zł, a często wynosi około 4 zł. Nie jest to duża kwota i jeśli rzeczywiście zależy Ci na szybkiej i krótkiej odpowiedzi to wróżba w tej formie będzie dla Ciebie najlepsza. W jednym SMS otrzymasz odpowiedź na jedno pytanie. Wysyłając SMS do rzetelnych operatorów i na rzetelne portale płacisz tylko za wróżbę, nie uruchamiasz żadnych dodatkowych usług, które wymagają późniejszej rezygnacji albo które pobierają comiesięczne opłaty.

Jeśli jednak wróżby SMS nie są dla Ciebie, wolisz pełniejszą, dokładniejszą odpowiedź, zapraszam do kontaktu przez poniższy formularz. Informacje jaki będzie koszt wróżby oraz termin jej przygotowania otrzymasz w osobnym mailu.

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    dziewiętnaście − 4 =