wróżby online styczeń

Wróżby online na styczeń 2021 dla wszystkich znaków zodiaku!

W 2021 rozpoczynam serię comiesięcznych wpisów z wróżbą online dla każdego znaku zodiaku. Każdy znak otrzyma informacje o sprawach zawodowych, finansowych, uczuciowych oraz na co zwrócić uwagę w zdrowiu. Wróżba taka będzie dostępna online więc zawsze będzie można do niej wrócić. Comiesięczna wróżba będzie udostępniona na mojej stronie www a także na facebooku.

Baran wróżba online na styczeń 2021

Wróżby online styczeń

Praca: Osoby pracujące będą mogły się wykazać a także widać u was wiele ruchu, nowych tematów, projektów, nowy start w 2021. Możecie planować wyjazdy i delegacje, możecie zostać wrzuceni w zupełnie nowe środowisko lub dostać nowych klientów. Wielu z was będzie musiało być w styczniu w ruchu, przemieszczać się, dojeżdżać. Dla osób, które szukają pracy styczeń prawdopodobnie przyniesie nowy pomysł, wizję siebie. Możecie zmienić podejście do tego co do tej pory robiliście, wpadniecie na inne rozwiązania, których wynik przyniosą kolejne tygodnie.

Finanse: Uwaga na wydatki na przyjemności i używki lub na takie sprawy czy też rzeczy, które są zbyteczne. Możecie mieć bardzo materialne podejście do spraw, przywiązać się niepotrzebnie do czegoś (uwaga więc na umowy długoterminowe).

Uczucia: Osoby w związkach mogą być narażone na kłótnie i jakieś drobne plotki, nie dajcie się wciągać w małe intrygi, nie pozwólcie również aby osoby trzecie zaglądały do waszej sypialni. Dla singli tarot zapowiada możliwość spotkania kogoś ukierunkowanego na przyjemności cielesne – niekoniecznie na związek.

Zdrowie: Mogą dokuczać narządy podwójne, nerki, jajniki, wszystko to co parzyste w organizmie oraz możecie miewać zawroty głowy.

Byk wróżba online na styczeń 2021

Praca: Pracujące byki będą czuły się jak ryba w wodzie, będziecie pełni pomysłów, energii, zapału do pracy. Będziecie zadowoleni z tego jak wygląda to co robicie, możecie zostać uznani, docenieni, możliwa podwyżka na nowy rok. Niestety przykre wiadomości dla tych, którzy pracy szukają: tarot wskazuje niepowodzenie w styczniu.

Finanse: Finansowo byki powinny odpocząć od wydatków, dać sobie czas na planowanie, wprowadzić limity. Możecie za to mieć konieczność płatności na jakieś sprawy związane ze zdrowiem i lekami.

Uczucia: Byki w związkach mogą czuć przeciążenie, będziecie mieli wrażenie, że związek funkcjonuje tylko dzięki wam i temu, że niesiecie go na swoich barkach. Będziecie również brali na siebie problemy partnera, poczujecie się znużeni. Dla singli styczeń nie zapowiada spotkania kogoś ciekawego a wręcz mówi, że jakieś znajomości, które mogły wydać się potencjalnie obiecujące, zakończą się.

Zdrowie: Uwaga na oczy, ciśnienie a także na tzw. wypalenie i zmęczenie, pilnujcie psychiki i samopoczucia.

Bliźnięta wróżba online na styczeń 2021

Praca: Będziecie się uczyć od kogoś, szkolić, podnosić kompetencje ale jednocześnie mało obok was ludzi, tak jakbyście zamknęli się ze swoją pracą i potrzebowali odosobnienia. Osoby szukające pracy mogą znaleźć ciekawe oferty, szukać odważniej, bardziej dynamicznie co sprawi, że przełamiecie w sobie jakąś barierę i wyjdzie wam to na dobre.

Finanse: Uwaga na nietrafione wydatki inwestycje, coś będziecie chcieli, zdobędziecie to ale okaże się, że nie było warte ani zachodu ani wydanych pieniędzy. Uwaga również na ryzyko, że ktoś wprowadzi was w błąd.

Uczucia: Potyczki i sprzeczki w związkach, każde będzie chciało postawić na swoim, ale w rezultacie sprawy łóżkowe mogą być satysfakcjonujące. Single nie będą w nastroju do szukania towarzystwa, skupicie się na sprawach wymagających pracy umysłu, wyciszenia, bycia w pełnej uwadze.

Zdrowie: Uwaga na kości, nogi, stopy a także na układ moczowy i nerki.

Rak wróżba online na styczeń 2021

Praca: Pracujące raki będą spokojnie i metodycznie wykonywać swoją pracę. Będziecie zadowoleni ale niewiele się zmieni. Możecie być troszkę zmęczeni i uwaga jeśli chodzi o zdrowie w pracy – mogą pojawić się jakieś niedomagania. Osoby szukające pracy będą miały wszelkie możliwości do tego aby coś naleźć z tym że: jeśli nie będziecie aktywnie szukać to nikt się do was nie odezwie.

Finanse: Bardzo dobre, powodzenie finansowe i bycie docenionym, możecie zechcieć sprawić sobie fajny prezent, pieniądze pójdą na upiększanie was lub domu.

Uczucia: Relacje partnerskie nabiorą tempa, możecie udać się w podróż, na wycieczkę, spędzać dużo czasu razem. Partnerzy pomimo tego, że nie zawsze jest idealnie, będą mieli wspólny cel. Dla osób samotnych styczeń może przynieść możliwość wejścia w czysto fizycznie ukierunkowaną relację.

Zdrowie: Osłabienie, musicie o siebie zadbać bo możecie nawet wylądować u lekarza albo odpukać: w szpitalu.

Lew wróżba online na styczeń 2021

Praca: Pracujące lwy będą oceniane, poddawane sprawdzianom, będziecie musieli pokazać co zrobiliście w roku 2020. Czasami trzeba będzie wspomnieć i te nie najmilsze chwile. Osoby szukające pracy niestety będą się martwić, poczujecie niemoc i taką niezrozumiałą barierę jeśli chodzi o swoje możliwości. Możecie być przestraszeni i zniechęceni.

Finanse: Dobre finanse i pomocne wam osoby. Jeśli staraliście się o jakieś dofinansowania to powinny się one zrealizować. Tarot zapowiada jeszcze jakiś prezent i miły gest w waszą stronę związany z pieniędzmi.

Uczucia: W związkach uczucia przesłoni praca i sprawy zawodowe, będziecie się na niej skupiać i może być tak, że partner będzie domagał się uwagi. Osoby szukające pracy mogą znaleźć czasowe zatrudnienie a także dostaniecie pieniądze z urzędu lub jakiś instytucji. Pytajcie i pracę znajomych (nawet jeśli już to robiliście warto powtórzyć).

Zdrowie: Problemy z psychiką, skłonność do popadania w stany depresyjne, problemy ze snem.

Panna wróżba online na styczeń 2021

Praca: Bardzo zmiennie, będziecie czuli się w pracy jak na kołowrotku, jeden dzień super, kolejny beznadziejnie. Możecie wpaść w taką monotonię i powtarzalność, pomyśleć, że wszystko jest do przewidzenia, nic nie może was zaskoczyć. Niepracujące panny będą korespondować i chodzić na spotkania, pojawia się obiecująca oferta ale nie bądźcie w gorącej wodzie kąpani.

Finanse: Oj zaszalejecie żeby poprawić sobie humor. Będziecie chcieli być widoczni a więc zainwestujecie w siebie, swój wygląd, w to jak się prezentujecie. Do podjęcia będzie ważna decyzja finansowa i wybór.

Uczucia: Osoby w związkach niech uważają, bo może być tak, że pojawi się jeszcze ktoś z kim będziecie wchodzić w relacje niekoniecznie koleżeńskie. Możecie zacząć z kimś korespondować, pisać, rozmowy staną się ogniste. Zadajcie sobie pytanie czy jest to wam potrzebne. Single – ciężki styczeń, możecie liczyć na wsparcie znajomych, rozmowy z nimi, ale miłości jeszcze nie widać.

Zdrowie: Trzeba będzie zastanowić się czy czasem nie najwyższa pora na ogólne badania i kontrolę organizmu?

Waga wróżba online na styczeń 2021

Praca: Dla osób pracujący dobra praca i dobre pieniądze. Możecie mieć okazje do niezłego biznesu, możecie zostać docenieni, dostać podwyżkę, awans wraz z nowym rokiem. Będziecie cieszyć się powodzeniem i u szefa i klientów. Osoby szukające pracy bardzo emocjonalne, czasami aż za – trzymajcie nerwy i emocje na wodzy, nie snujcie czarnych scenariuszy i nie próbujcie uciekać w jakieś używki, styczeń poświęcić trzeba na intensywne szukanie.

Finanse: Spokojnie, będziecie panować nad wydatkami, niektóre wagi będą chciały coś odroczyć, przedłużyć albo podarujecie sobie w tym miesiącu jakąś płatność na rzecz czegoś innego.

Uczucia: W związkach spokój i równowaga, będziecie dobrze się dogadywać, jedno podporą dla drugiego i każde się odnajdzie w swojej roli. Single cudownie! Jest szansa na miłe randki i spędzanie czasu w radości, szczęściu z kimś bardzo ciekawym!

Zdrowie: U kobiet sprawy kobiece i hormonalne, mężczyźni niech pilnują się jeśli chodzi o umilacze humoru.

Skorpion wróżba online na styczeń 2021

Praca: Oj pracujące skorpiony UWAGA uwaga! Może być ciężko w pracy, może być na skraju, bardzo się pilnujcie bo tarot wskazuje na płacz i smutek. Uważajcie na to co robicie, hamujcie się jeśli ktoś będzie was krytykować, musicie zacisnąć zęby. Osoby szukające pracy również mogą mieć cięższy miesiąc bo z jednej strony wy będziecie gotowi a z drugiej: pracodawcy niekoniecznie będą szukać nowych pracowników.

Finanse: Każdy wydatek do przemyślenia 3 razy bo pochopne działania i słomiany zapał, mogą pozbawić was finansów. Musicie być spokojni jeśli chodzi o zakupy a także najlepiej na początku stycznia zróbcie sobie plan wydatków!

Uczucia: W związkach uczenie się wzajemnego szacunku, być może po jakiejś większej burzy, doglądanie wspólnych spraw, szczególnie finansowych, opieka nad dziećmi i domem czyli rutyna. Single będą musiały pogodzić się z trudnościami komunikacyjnymi z kimś albo nawet z tym, że ktoś przestanie się odzywać.

Zdrowie: Sprawy oczu i wzroku, uwaga również na skaleczenia i niestety ZŁAMANIA…… Patrzcie pod nogi!

Strzelec wróżba online na styczeń 2021

Praca: Strzelce, REWELACJA jeśli chodzi o tych z was, którzy pracują! Szykuje się awans lub dodatkowe wynagrodzenie, bardzo pozytywne emocje w pracy, poczucie uznania i świetnego wykonywania obowiązków. Styczeń powinien być niezwykle udany! Osoby szukające będą miały szansę i punkt zaczepienia albo dzięki znajomym z przeszłości albo też były pracodawca, dawne miejsce pracy, ponownie otworzy możliwości.

Finanse: Bardzo poprawnie i statecznie, styczeń będzie pod tym względem po prostu dobry.

Uczucia: Osoby w związkach mogą zechcieć w styczniu je legalizować albo: będą zaręczyny. Będziecie też czuli odpowiedzialność za waszą drugą połówkę, wspólny cel i chęć kroczenia oficjalnymi drogami. Single natomiast…. oj, wy zdecydowanie nie widzicie czyjegoś zainteresowania i kogoś kto jest obok was. Może warto dać się zaprosić komuś kto już od dawna tego chciał?

Zdrowie: Przeziębienia, wychłodzenie organizmu i możliwy jakiś stan zapalny w okolicach gardła.

Koziorożec wróżba online na styczeń 2021

Praca: Oj możecie być wykorzystywani i to przez tych, którzy będą wiedzieli, że jesteście przywiązani do czegoś, nie możecie nic zmienić i musicie wykonywać ich polecenia. Możliwe toksyczne środowisko zawodowe u osób pracujących lub problem z zerwaniem umowy jeśli zechcecie odejść. Styczeń będzie przywiązywał i podcinał skrzydła. Szukający pracy mogą dostać bardzo dobrą propozycje i styczeń może dać wam nowy start.

Finanse: Będą pieniądze z dwóch źródeł, tak jakby koziorożce podjęli jeszcze jakaś pracę lub współpracę. Będziecie więc sobie finansowo radzić chociaż widać wiele wydatków i to takich stałych, które wymagają systematyczności.

Uczucia: W związkach może być gorąco i łóżkowo ale też jeśli chodzi o wymianę zdań, nerwy, możecie często się kłócić i również często godzić. Możliwe, że osoby planujące ciąże, będą zadowolone z realizacji tych planów. Single zdecydują się na inwestycje w siebie, ćwiczenia od nowego roku, dieta, będziecie chcieli podnieść swoją atrakcyjność.

Zdrowie: Odezwą się stare i niedoleczone sprawy a także dolegliwości wieku dziecięcego i dziedziczne.

Wodnik wróżba online na styczeń 2021

Praca: Pracujące wodniki przepięknie! Otwieracie się na nowe możliwości, na świat, na nowe kontakty, zlecenia, na nowe wyzwania – styczeń idzie pełną parą z nowościami i energią do działania. Będziecie podekscytowani i zadowoleni. Równie dobre wiadomości dla wodników poszukujących pracy: może pojawić się oferta waszych marzeń. Szukajcie intensywnie!

Finanse: Większe wydatki na środki transportu więc albo samochód albo bilety, opłaty za przemieszczanie się. Uwaga więc również i na mandaty albo opóźnienia w czymś bo uderzą was odsetki.

Uczucia: W związkach nowości i to nie byle jakie: planujesz ciążę? Staraj się właśnie w styczniu. Dla wielu wodników czas będzie sprzyjał powiększeniu rodziny ale nie tylko: osoby w związkach mogą zechcieć eksperymentować, próbować czegoś nowego. Single randkują – a jakże, i to całkiem przyjemnie i ze wzajemnym zainteresowaniem więc jeśli szukasz rób to od początku stycznia!

Zdrowie: Ogólnie słabe, musicie o siebie zadbać, zregenerować organizm, doleczyć jeśli coś było przez was zaniedbane bo grozi wam poważniejsze leczenie!

Ryby wróżba online na styczeń 2021

Praca: Dla osób pracujących zmiany: albo przesunięcie w działach, zmiany w obowiązkach, pójście gdzieś indziej u danego pracodawcy, albo wiele osób zdecyduje się na zmianę pracy, odejście od tego co robiliście do tej pory. Bardzo dobry czas dla szukających zatrudnienia: widać na horyzoncie dobrą, stałą i godziwą ofertę, szukajcie więc intensywnie (nie bójcie się składać CV do firm z długa tradycją, nie bójcie się że nie podołacie, bo możecie zostać mile zaskoczeni).

Finanse: Styczeń będzie trudny, przyniesie dużo wydatków jednak takich, które są konsekwencjami waszego wcześniejszego postępowania.

Uczucia: W związkach mogą paść ostre słowo, może być nerwowo, sytuację z pracy przynosicie do domu i dzieje się niefajnie. Starajcie się uważać na swoje słowa bo czasami można powiedzieć za dużo i będzie żal. Single nastawione na chłodno, krytycznie – nie będziecie mieli ochoty na flirty ani nowe znajomości, możliwe również że znajomość z kimś zerwiecie.

Zdrowie: Stany zapalne i podwyższona temperatura oraz osłabiony system odpornościowy.

To wszystko moi kochani jeśli chodzi o wróżby online na styczeń!

Mam nadzieje, że wróżby się wam podobają i sprawdzą się te dobre, a odnośnie negatywnych wyciągniecie wnioski i uda się je ominąć.

Osoby zainteresowane prywatną prognozą zapraszam do kontaktu już tutaj, korzystając z poniższego formularza 🙂 Odpowiadam pisemnie w przeciągu 2-3 dni po wcześniejszym wycenieniu pytań i uzgodnieniu pozostałych warunków.

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    siedem + 16 =