Wróżby na SMS sprawdzone

Wróżby na SMS porady i sprawdzone tricki

Wracam do tematyki wróżb poprzez SMS. Często zadajecie pytania jak wysłać takiego sms, co ma on zawierać, jak „oszczędzić” miejsce w wiadomości wysyłając pytanie o wróżbę i jaką wiadomość otrzymacie zwrotnie. Zacznijmy więc po kolei:

Jak wysłać SMS aby otrzymać wróżbę

W przypadku portalu, z którym współpracuje, wystarczy, że wyślesz sms o konkretnej treści na wskazany numer.

Następnie należy napisać prefiks.

Ten prefiks definiuje do której wróżki trafi sms i każda z nas ma przypisany właśnie swój unikalny prefiks.

Dobrze, a co dzieje się kiedy zapomnisz prefiksu?

Twój SMS nie zginie natomiast może trafić do innej wróżki, którą albo przypisze operator albo zostanie wybrana losowo. Nie martw się więc, bo Twoja wiadomość na pewno zostanie odczytana z tym, że jeśli nie było w niej prefiksu to może odpowiedzieć Ci ktoś inny.

Mając już powyższe dane możemy przystąpić do najważniejszej części czyli do wpisania pytania.

Jak zadać pytanie w wiadomości SMS

Dwie najważniejsze zasady: punkt zaczepienia, kotwica dla kart albo tzw. kotwica energetyczna. Co to? To Twoje imię oraz Twoja data urodzenia. Pisząc więc treść SMS koniecznie pamiętaj o tych danych. Możesz je podać na początku sms lub na końcu, ale zawsze muszą być bo dla nas, kiedy działamy online, nie siedzimy na przeciwko Ciebie, imię i data urodzenia są punktami zaczepienia i one energetycznie łączą nas z Tobą czyli niejako łączą karty z Twoim polem energetycznym i może nastąpić rzetelny odczyt.

Co dzieje się po tym jak wyślesz SMS ze swoim pytaniem?

Taka wiadomość trafia do operatora a dzięki prefiksowi do wróżki. Mamy możliwość logowania się do panelu doradcy i widzimy w nim oczekujące sms. Zwykle wróżki pracują z domu, przynajmniej ja i moje koleżanki, nie siedzimy w biurowcach ani nie odpisujemy hurtowo na 60 sms w 10 minut. Zapewniam, że korzystając z rzetelnych portali trafisz na wróżki pasjonatki, które kładą karty i się na tym znają.

Sprawdzone tricki w wysyłce SMS do wróżki

 1. Dobrze jest aby nie używać polskich liter – zmniejsza to „wagę” sms.
 2. Jeśli masz pytania o kogoś to również zamieść jego/jej imię oraz datę urodzenia.
 3. W sms zadawaj pytania konkretne – nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie „co mnie czeka w życiu” ponieważ to pytanie tak ogólne, że nie wystarczy nawet całodzienna sesja wróżb aby na nie odpowiedzieć.
 4. Zawężaj czas np. pytając o pracę, jeśli jej szukasz, zapytaj: czy w przeciągu 6 miesięcy znajdę pracę a nie „czy kiedykolwiek”.
 5. Dobrze jest pytać o „najlepszy moment” do realizacji czegoś np. chcę wybudować dom, kiedy będzie najlepszy moment na rozpoczęcie budowy?
 6. Jeśli możesz napisz krótko jak wygląda sytuacja np. rozstałam się z długoletnim partnerem, czy wrócimy do siebie?
 7. W sms odpowiadamy na 1 pytanie, nie pytaj więc: co mnie czeka w miłości, czy znajdę pracę oraz czy jestem zdrowa. Nie mamy miejsca na tak długie odpowiedzi a Ty możesz poczuć się rozczarowana/rozczarowany.
 8. Nie okłamuj nas, nie sprawdzaj, nie pytaj ciągle o to samo. Wróżby to duchowość, energetyka, subtelność, magia – chcesz poznać przyszłość i uchylić rąbka tajemnicy, która w normalnych okolicznościach byłaby dla Ciebie nieznana. Takie działanie wymaga szacunku, pokory, zrozumienia. Nie chcę straszyć, absolutnie, jednakże „sprawdzanie” kart często niekoniecznie pozytywnie się kończy a już bardzo bardzo często doprowadza do tego, że po prostu mówiąc konkretnie: karty przestaną do Ciebie gadać.

Mam nadzieje, że teraz sprawy wróżb na sms będą dla Was jeszcze jaśniejsze i bardziej zrozumiałe.

Jeśli jednak interesuje Cię bardziej rozbudowana wróżba, zawierająca więcej informacji, szczegółów, napisz do mnie korzystając z tego formularza a ja postaram się pomóc. Pamiętaj o pytaniu, dacie urodzenia i imionach. Koszt wróżby wysłanej przez poniższy formularz to 10 PLN!

  Ps. Zobacz również: Wróżby SMS – czy są prawdziwe?

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  16 − 16 =

  Tarot na NOWY ROK!

  KOSZT 100 PLN

  Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl