wodnik horoskop 2020

Wodnik horoskop 2020

wodnik horoskop 2020

Praca wodnik 2020

Przytłaczająca, bierzesz na siebie zbyt dużo obowiązków, lub jesteś nimi za bardzo obarczany. Wodniki mogą czuć się zmęczeni i mogą mieć wrażenie, że więcej nie są już w stanie zrobić. Stąd możliwe myśli o chęci zmiany pracy i poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Wodnik finanse 2020

Ponieważ praca pokazała się przytłaczająco finanse również będą hamowały wodniki i sprawiały, że ciężko będzie wam dokonać drastycznych zmian. Sprawy finansowe mogą wymagać od was szczególnej uwagi. Dodatkowo możliwe wydatki na sprawy zdrowotne, leki, rehabilitację. 2020 będzie więc rokiem przeczekania niż podejmowania ryzykownych kroków finansowych.

Uczucia wodnik 2020

Dla osób w związkach dobry okres, wsparcie ze strony partnera, imprezy okolicznościowe razem, które dadzą zadowolenie. Możesz liczyć na swoją połówkę a ona może liczyć na ciebie. Single mogą znaleźć kogoś i wspólnie z nim zamieszkać ale nie widać jeszcze formalizacji związku. Będzie to jednak czas dobrej i satysfakcjonującej relacji.

Dom i rodzina wodnik 2020

Uwaga na dobytek i sprawy materialne pozostawione w domu. Zamykajcie dobrze zamki, zadbajcie o zabezpieczenie mienia – karty wskazują na ryzyko kradzieży. W rodzinie również może zdarzyć się tak, że osoba wam nieprzychylna zacznie rozsiewać plotki i wprowadzać nieprzyjemną atmosferę.

Wyrocznia wodnik 2020

Korzystaj z każdej chwili radości – ciesz się nią i bierz garściami. Zejdź jednak na ziemie: nie wszystko będziesz w stanie osiągnąć, trzeba zdecydować jakie sprawy wymagają najpilniejszej uwagi a co można zostawić na później.

Znajdź miejsce tylko dla siebie i twórz tam swój mały raj na ziemi, nawet jeśli miałoby ono mieć wymiar 1mx1m – to będzie twoja bezpieczna przystań i tam podładujesz swoją energię.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 7 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl