tarot tygodniowy

Tarot tygodniowy

Czyli czytanie ogólne na najbliższy tydzień.

Czy to czytanie może dotyczyć Ciebie, skoro jest ogólne? Tak, jak najbardziej tak, bo jeśli trafiłaś/trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że właśnie takie czytanie jest Ci potrzebne. Spokojnie przeczytaj poniższe przesłanie.

Karty tygodniowe na okres: 23.09-29.09

tarot rygodniowy


Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu mocno skupimy się na sprawach nam bliskich: dom, bliska rodzina, praca ale raczej kontakty z szefostwem, bliskimi współpracownikami niż kwestia wykonywania obowiązków.


Osoba na stanowisku, ale również ktoś od nas starszy, będący dla nas autorytetem, nestorem rodu, dziadkiem, starszym rodzicem, będzie miał kluczowe znaczenie w najbliższych dniach. Możemy spodziewać się wiadomości, które mogą nas poruszyć. Mogą być istotne bo dotyczące czegoś lub kogoś nam bliskiego.


Karty wskazują, że sprawy mogą potoczyć się szybko, nawet nagle, bo one już trwają i coś już się dzieje, chociaż my możemy jeszcze o tym nie wiedzieć.


Wyrocznia wskazuje abyśmy popracowali z naszym wewnętrznym dzieckiem (być może sprawy, które pokazały karty mają związek z naszym dzieciństwem i dziedzictwem, wpływem jakie wywarły lata wczesnego dzieciństwa na to kim staliśmy się jako dorośli).
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/08/02/horoskopy-milosne-sierpien/

Zapraszam za tydzień na kolejny „tarot tygodniowy” 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 20 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl