tarot na lipiec

Tarot na lipiec 2021

..Ogólne czytanie energii na miesiąc lipiec 2021…

Chciałoby się powiedzieć: „jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”. Lipiec przynosi skutki naszych działań. Była przyczyna – będzie jej skutek, a to czy będzie on pozytywny czy negatywny, zależy od tego co wcześniej robiliśmy.

Nie martwcie się jednak, bo ogólne energie w miesiącu przedstawiają się pozytywnie i widać zadowolenie i z pracy i z życia prywatnego. Już w pierwszym tygodniu lipca możemy skusić się na jakieś upiększanie siebie i swojego otoczenia: remont, nowa fryzura, folgowanie przyjemnościom i zachciankom. Możemy dostać fajne pieniądze, premie, jakąś nagrodę. W drugim tygodniu bardzo dobre relacje międzyludzkie a osoby szukające partnerów mogą dużo randkować i zaczynać budować trwałe związki. Trzeci tydzień lipca przyniesie nam aktywność zawodową, może będziemy kogoś zastępować a może trzeba będzie załatwić zaległości – spokojnie przez to przebrniemy. No i koniec miesiąca, który przyniesie nam wiele wyborów i decyzji do podjęcia – będzie się więc działo!

Uwaga dla osób, które czują się przez coś zdominowane, od czegoś uzależnione albo manipulowane – zastanówcie się jak długo jeszcze chcecie trwać w tej sytuacji i co zrobić aby z niej wyjść. W naszym otoczeniu może pojawić się ktoś kto będzie uważał, że racja jest tylko jego – fanatycznie zaślepiona jednostka toksyczna dla otoczenia. Rada dla nas wszystkich: nie być zaślepionym i nie dawać się zwodzić. Rozważajmy różne możliwości, nie odcinajmy sobie drogi. Samych pogodnych i radosnych chwil w lipcu no a jeśli zdarzą się te nieprzyjemne to nich trwają jak najkrócej!

Ściskam! 🌞🌞🌞

-Wróżka Irmalia-

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =