Tarot na dziś

Ogólne czytanie dzienne z kart tarota

Poniżej znajdziesz informacje o tym jakie energie, plusy i minusy, może nieść dzisiejszy dzień. Są to oczywiście informacje ogólne, które mogą aczkolwiek nie muszą sprawdzić się u Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowany/na indywidualną wróżbą, odczytem kart tarota, pomocą w sprawie ezoteryki, skontaktuj się ze mną. 

tarot na dziś

Tarot na 13.07.2017

Energie dzisiejszego dnia

motywacja

Będziesz mieć siłę i motywacje do działania. To na co czekałeś dzisiaj może właśnie zostać zrealizowane. Dostrzeżesz również to, czego wcześniej mogłeś nie widzieć, otworzysz oczy i poznasz odpowiedzi. Sam będziesz kreować swoją rzeczywistość i siać ziarno na podwaliny czegoś nowego. To będzie dobry dzień by zacząć działać i realizować swoje plany!

Depresyjność

Możesz miewać chwile zwątpienia, natrętne myśli mogą chcieć wtargnąć do twojego umysłu, możesz czuć konsekwencje swoich wcześniejszych czynów.

RADA

Poczekaj i daj sprawom się uspokoić, wyciszyć. Nie działaj pochopnie ani bez przemyślenia. Policz do 10 zanim coś zrobisz.

Cytat na dzisiaj

Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich….

Andrzej Sapkowski

Król elfów

O mnie

Tarot to moja pasja od ponad 20 lat.

Od kilku lat profesjonalnie pomagam klientom. w rozwiązywaniu ich problemów. Specjalizuje się w analizach związków, tarocie partnerskim, analizach poprzednich wcieleń. Moje karty dają wskazówki i odpowiedzi w pytaniach, które niejednokrotnie są niezwykle skomplikowane. 

Zapraszam do przeglądania i czytania mojej strony i bloga!