wróżka

Tarot horoskop ryby maj 2019

Tarot horoskop ryby maj czyli wskazówki od kart odnośnie pracy, finansów i uczuć, wraz z radami, ostrzeżeniami i przesłaniem z wyroczni.

Praca

Dobry szczęśliwy okres, bardzo dobra współpraca, dobre samopoczucie i zadowolenie z wykonywanych obowiązków. Słońce plus ciepło i pozytywne samopoczucie.

Finanse

powinno układać się bardzo dobrze ponieważ występuje w postaci króla monet a ten król doskonale wie jak zarządzać finansami i co robić aby były one w doskonałym stanie. Jeśli starasz się o jakieś kredyty czy też dotacje bankowe bardzo możliwe że to w maju z sfinalizujesz temat.

Uczucia

Namiętnie z wytyczonym celem i być może chęcią podbojów. My będzie sprzyjał nowym znajomością ognistym ludziom i miłości.

Rada ostrzeżenie wyrocznia

Jeśli tylko masz ochotę możesz w maju poświęcić trochę czasu dla siebie zadbać o swoje ciało kondycję fizyczną jak i psychiczną zmienić coś w sobie, dać wykazać się swojemu piękny. Unikaj sytuacji które będą prowadziły do zbytnich przemyśleń. Karta wyroczni radzi aby zweryfikować swoją dietę i odzywać się lepiej.

tarot horoskop ryby

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Tarot horoskop ryby maj 2019 – by Irmalia!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + siedemnaście =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl