wróżka

Tarot Horoskop Rak Maj 2019

Poniżej Tarot Horoskop Rak maj 2019 – czyli „horoskop” dla raka (horoskop to potoczna, przyjęta nazwa na tego rodzaju czytania, jednakże w rzeczywistości nie ma ono nic wspólnego z tym co nazywamy horoskopem w astrologii).

Praca

Nowe okazje lub zadania. Podjęcie nowych kroków, pomysły i dobre perspektywy na budujące przedsięwzięcia. Dzięki swojej pozycji będziesz mieć możliwości na to, aby dyktować warunki i samemu podejmować decyzje.

Finanse

Na wysokim poziomie, stabilne i wypracowane. Możesz być zmęczony z uwagi na to, że ciężko walczyłeś o swoje, jednakże sprawy finansowe nie powinny być w żaden sposób zagrożone. Nie oznacza to jednak, że nie masz być czujnym: kontroluj swoje wydatki tak aby nie dać ponieść się szałowi majowych zakupów.

Uczucia

Zmiany i to diametralne, coś może się zakończyć, coś nowego zacząć. Karta Śmierci mówi o metamorfozie i może ona dotyczyć uczuć jakie żywisz do kogoś, lub może być to metamorfoza twojego związku. Niektóre zmiany są nieuchronne.

Rady, ostrzeżenia, wyrocznia

Pewne sprawy z przeszłości mogą nie dawać ci spokoju, szczególnie jeśli są związane z tematami emocjonalnymi i uczuciowymi. Tarot radzi aby te emocje hamować, nie popadać w histeryczne zachowania. Używki zdecydowanie nie będą pomagać w trzymaniu emocji na wodzy, dlatego też ostrożnie i bez ryzykownych zachowań.

Wyrocznia wskazuje na to, aby jasno artykułować swoje prośby i potrzeby – tylko w ten sposób inni będą jasno wiedzieć o co ci chodzi.

tarot horoskop rak maj 2019

Tarot horoskop rak maj 2019 – Zapraszam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 6 =