wróżka

Tarot Horoskop Lew maj 2019

Tarot Horoskop Lew maj – wybrane dziedziny życia:

Praca

Kreatywny czas działania i realizowania nowych pomysłów. Coś może pojawić się w Twojej głowie i będzie to jak wybuch, iskra, która zapali pomysł godny realizacji. Moc i działanie w jednym. Nowe projekty, zadania i ciekawe wyzwania.

Finanse

Możliwe informacje o nowych możliwościach finansowych, ale również i wydatki związane z młodymi osobami. Możesz mieć ochotę wybrać się gdzieś z rodziną. Finanse mogą być również przeznaczone na jakieś uroczystości rodzinne: komunia, chrzest, ślub.

Uczucia

Konkret i analiza, raczej powieje chłodem niż romantyzmem i chwilami pełnymi uniesień. Przygotuj się na konstruktywne rozmowy a nie wykluczone, że i sprzeczki. Dla osób samotnych możliwość poznania konkretnego i zdecydowanego partnera

Rada, ostrzeżenie, wyrocznia

Spełniaj swoje marzenia i nie bój się planować spraw dalekosiężnych i z rozmachem. Unikaj milczenia i zamknięcia w sobie – to nie pomoże Ci w tym czasie. Nie daj sobie wejść na głowę tym, którzy przekonani są o swojej wyższości. Karta wyroczni wskazuje, że sprzyja Ci Archanioł Rafał, który patronuje obfitości i uzdrowieniu.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/19/horoskop-milosny/

tarot horoskop lew maj 2019

Tarot horoskop Lew maj 2019 by Irmalia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + osiem =