wróżka

Tarot horoskop koziorożec maj 2019

Tarot horoskop koziorożec maj 2019 czyli co czeka koziorożce w pracy, finansach i uczuciach oraz jakie są rady, ostrzeżenia i wsparcie od wyroczni.

Praca

Bardzo stabilnie i do przodu. Możesz wykazać się opanowaniem i znajomością tematu, które zostanie również docenione przez zwierzchników. Jeśli masz swoją firmę to jesteś na dobrej i konkretne i drodze bez większych zagrożeń.

Finanse

Okres majowy może sprzyjać świętowaniu i większym wydatkom związanym z majówką. Również mogą pojawić się wydatki związane z domem.

Uczucia

W uczuciach generalnie możesz skupiać się na dobrej współpracy i wspólnym dążeniu do celu który obrałeś sobie lub obrałaś z partnerem. Dla osób samotnych my może sprzyjać dobrym kontaktom towarzyskim.

Rada ostrzeżenie wyrocznia

nie wzbrania się przed tym że czasami pewne struktury które nie są dla ciebie dobre po prostu się rozpadną traktuj to jako formę zwycięstwa nad tym co było ci nieprzychylne. Pamiętaj jednak że czasami zwycięstwo jest tylko chwilowe. Karta wyroczni mówi abyś wyrażał siebie pokazywał swoją unikatowość i wyzbył się kompleksów.

tarot horoskop koziorożec

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/19/horoskop-milosny/

Tarot horoskop koziorożec maj by Irmalia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 9 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl