wróżka

Tarot horoskop czerwiec: strzelec, koziorożec, wodnik, ryby

Zapraszam na ostatnią część czerwcowych horoskopów tarotowych! Tym razem strzelec, koziorożec, wodnik i ryby:

Strzelec

Intelekt rozum podchodzenie do spraw na zasadzie chłodnej analizy i rozumowego pojmowania będzie wskazane dla ciebie w tym miesiącu. Być może będziesz miał kontakty z wyższymi urzędnikami, uważaj również na to aby nie podpaść stróżom prawa. Poprzez tą ciągłą analizę myślenie i zdroworozsądkowe rozważanie spraw możesz poczuć się w pewnym momencie wyjątkowo zestresowany i zmęczony. Niemniej jednak stawianie na swoją głowę, intelekt i wyciszenie emocji w czerwcu będzie do ciebie dobre.

Koziorożec

Czerwiec może nieść rozczarowania i sytuację która postawi cię przed ciężkimi sprawami. Możesz mieć poczucie straty jak również tego, że coś na czym bardzo zależało ci niestety ale nie miało być twoje. Nie próbuj usilnie trzymać się kurczowo przyszłości i nie pozwól też aby ktoś woził cię za nos i starał się z tobą manipulować. Może to być ciężki miesiąc pełen takiego nostalgicznego smutku i zarazem rozgoryczenia. Możesz czuć się bardzo rozczarowany bo ktoś obiecał ci rzeczy których wcale nie miał zamiaru spełniać.

Wodnik

Pieniądze nie powinny być problemem w czerwcu a wręcz możesz czuć, że twoje zarobki osiągnęły w tym miesiącu maksymalny szczyt. Niewykluczone że otrzymasz jakieś dodatkowe fundusze, twoja praca może być wynagrodzona lub mogą być te pieniądze które będą pochodziły z darowizn spadków i czegoś przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Pamiętaj jednak aby racjonalnie podchodzić do spraw szczególnie takich które wydają się bardzo bardzo obiecujący ale intuicja ci podpowiada że mogą być ryzykowne. Nie wszystko złoto co się świeci.

Ryby

Dość nerwowy czerwiec którym to sprawy finansowe mogą być lekko przytłaczające i możesz mieć problemy ze swoją płynnością finansową. Ktoś może spóźnić się z obiecanym pieniędzmi lub będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc. Niestety nerwowa sytuacja wokół ciebie może się nawarstwiać i będzie ona dotyczyła nie tylko spraw finansowych ale również jakiś przeszkód w twoim działaniu i realizacji planów. Jeśli tylko możesz staraj się unikać konfliktów i utarczek z innymi ponieważ będą dla ciebie jedynie dodatkowym stresem a nie przyczynia się do tego że nastąpi poprawa twojego samopoczucia.

Horoskop tarot czerwiec

Zobacz również tarot horoskop czerwiec miłosny! https://wrozka.info.pl/2019/05/24/horoskop-milosny-tarot-czerwiec-2019/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 15 =