wróżka

Tarot Horoskop Byk Maj 2019

Praca

Sytuacja w pracy może być emocjonalna i taka że będziesz mieć ochotę na to aby czasami wyjść i trzasnąć drzwiami. Następnego dnia jednak będziesz chciał wrócić i ponownie angażować się w pełni w życie zawodowe swoje, czy też firmy, po to aby kolejny raz czuć przesyt emocjonalne i chęć odejścia. Widać więc tutaj emocjonalną sinusoidę, która może być spowodowana kwestią finansowo, bowiem finanse dla byka w maju przedstawiają się dość kiepsko.

Finanse

Finansach bowiem mamy kartę Wieży, która może wskazywać na to, że sprawy te niezależnie od ciebie mogą ulec diametralnej zmianie, która na samym początku może być bardzo ciężka do zaakceptowania. Może tutaj chodzić nawet o to, że nie otrzymasz pieniędzy za swoją pracę, lub otrzymasz je w spóźnionym czasie, albo w kwocie nie takiej jakiej się spodziewałeś. Wieża w aspektach finansowych mówi o totalnym załamaniu, które jest niezależne od ciebie. Miejmy nadzieję że nie zapowiada tego iż firma w której pracujesz ulegnie likwidacji…. Wieże jednakże daje również pewne pozytywne przesłanie: to co miało upaść od dawna, w końcu upada i daje pole i możliwości czemuś nowemu, zdrowszemu, lepszemu dla przyszłości.

Uczucia

W Uczuciach dużo namiętności, dużo pasji, a samotne kobiety być może właśnie w maju poznają partnera który zainteresuje je na dłużej. Ognisty, zdecydowany facet, może pojawić się w zasięgu twojego wzroku i przyciągnąć na dłużej twoją uwagę. Dla osób w związku karty zapowiadają czas ognia, działania i męskiego przywództwa. Twój mężczyzna może zechcieć wykazać się jako strateg i kochanek.

Rady, ostrzeżenia i wyrocznia

Karty zapowiadają nowe informacje, intensywną korespondencję, która niestety może was byki zasmucić. Warto wykazać się tutaj chłodem i racjonalnym podejściem, aczkolwiek nie przesadzajmy z myśleniem, jak również i zbyt pochopnymi działaniami – szczególnie jeżeli będziemy mieli problemy finansowe. Czasami niektóre sytuacje wymagają wyjaśnienia które rozciągnięte jest w czasie, trzeba będzie więc wykazać się cierpliwością.

Karta wyroczni wskazuje na to, że niektórzy z nas w majowym okresie mogą zechcieć szczególnie łączyć się związki lub dosłownie związki małżeńskie. To piękny czas i okres korzystajcie więc z wiosny. Karta „małżeństwa” z wyroczni nie tylko musi oznaczać związek formalny, ale również może mówić o tym, że oparcie znajdziemy w osobach nam najbliższych. Spotkanie w małym przyjaznym gronie jest jak najbardziej wskazane i pozwoli nam na chwilowe oderwanie się od problemów dnia codziennego.

horoskop byk maj 2019

Zobacz również https://wrozka.info.pl/2019/04/24/tarot-horoskop-baran/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + dwadzieścia =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl