wróżka

Tarot Horoskop Bliźnięta Maj 2019

Praca

Harmonijny stan spokoju i dobrych relacji. Możesz liczyć na wsparcie kolegów oraz na to, że będziecie mogli wracać wspomnieniami do dawnych chwil. Może również twoi dawni klienci zwrócą się ponownie po pomoc czy poradę, co oczywiście zostanie należycie wynagrodzone przez szefa.

Fianse

Niewykluczone premie, dodatki czy też pieniądze, których się nie spodziewałeś. To może być coś na zasadzie darowizny, a jeśli starałeś się o jakiś kredyt to bardzo możliwe, że maj przyniesie finalizację. Karta dawania i brania na tej pozycji mówi o równowadze i zadowoleniu.

Uczucia

Piękna karta Słońca zapowiada powodzenie i spełnienie uczuciowe. Czekają cię wspaniałe, gorące chwile, a może i to, że spotkasz kogoś kim będziesz totalnie zauroczona/zauroczony. Powodzenie w sprawach uczuciowych i zadowolenie.

Rada, ostrzeżenie, wyrocznia

Nie wahaj się za długo, jeśli coś będziesz musieć decydować. Czas nie będzie dobrym doradcą, rób to co czujesz jednocześnie jeśli musisz, radząc się kogoś, kto może popatrzeć na sprawy z boku. Będą towarzyszyć Ci pomysły i ideę w które warto wejść.

Wyrocznia wskazuje jednak na cierpliwość i na to, że pewne sprawy wymagają czasu. Tutaj wskazuje na zimę, ale może to również oznaczać czas dosłownie „odpowiednio długi”. Zaufaj, że rozwiązania, które się pojawią, pomimo tego, że długo wyczekiwane, będą tymi prawidłowymi.

Tarot Horoskop bliźnięta maj 2019

Zobacz również https://wrozka.info.pl/2019/04/24/tarot-horoskop-baran/

Tarot Horoskop Bliźnięta Maj 2019 – zapraszam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 1 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl