wróżka

Tarot Horoskop Baran Maj 2019

Horoskop dla Barana na maj 2019 – karty tarota

Praca:

W pracy dużo pozytywnych emocji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków. Być może otrzymasz informacje o szykownych nagrodach, premiach i być może będzie to jakaś konkretna pula do podzielenia na kilka osób.

Szef może również zaproponować abyś wykazał się umiejętnościami i przekonał go do tego, że to właśnie tobie należy się jakaś nagroda. Jeśli posiadasz dzieci mogą one w maju absorbować twoją uwagę i konieczny będzie podział opieki nad nimi i obowiązków służbowych. Możliwe również że otrzymasz jakieś informacje rodzinne, które będą wymagały twojej obecności, a tym samym wolnego w pracy, związane z narodzinami, ślubem, weselem czy też innymi uroczystościami.

Finanse:

O pieniądze baran będzie musiał sobie powalczyć, dlatego tak jak wspomniałam, może konieczne być wykazanie się swoją wiedzą i umiejętnościami, czy też praktycznym załatwieniem tematów. Finanse mogą nie być takie jak oczekujesz lub będziesz musiał w pewien sposób dążyć do ich polepszenia, poprzez przekonywanie do swoich umiejętności lub swojej oferty.

Uczucia:

W uczuciach dużo namiętności pasji i erotyzmu. Jeśli jesteś kobietą możesz wzbudzać w maju szczególne zainteresowanie u mężczyzn: możesz błyszczeć, świecić i przyciągać swoim czarem. Dla mężczyzn natomiast, może okazać się, że pewna pani o magnetycznym i tajemniczym spojrzeniu zacznie zwracać waszą uwagę. Rozglądnij się dookoła siebie, bo delikatny flirt i zainteresowanie drugiej osoby nie jest niczym złymi możesz sobie na nie pozwolić.

Rady, Ostrzeżenia, wyrocznia

Tarot mówi aby spełniać marzenia, cele i realizować je krok po kroku jednocześnie uświadamiając sobie, które z nich są bardziej realne i które możesz realizować w pierwszej kolejności. Nie idź po tak zwanych trupach, nie wchodź w konflikty tam gdzie nie jest to potrzebne. Rywalizacja jest czasami konieczna ale staraj się aby była ona zdrowa, unikaj ciosów poniżej pasa oraz plotek.

Wyrocznia wskazuje na to, że będziesz czerpać przyjemność z obcowania z naturą. Ponieważ w maju czeka nas długi weekend, a także polepszenie pogody na letnią, karty już wskazują że będziesz miał ochotę aby ten stan wykorzystywać. Przebywanie na łonie natury, nie dość że wpływa uspokajająco, to dodatkowo niesie inspiracje i niejednokrotnie zaskakujace pomysły na pozytywne rozwiązanie problemów.

tarot horoskop baran


Tarot Horoskop Baran maj 2019 – by Irmalia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 13 =