Przepowiednie dla polski listopad 2020

Przepowiednia na listopad 2020 – Polska

Co dla Polski na najbliższe tygodnie listopada?

Na wielu grupach pada pytanie: co dalej, jak potoczy się sprawa koronawirusa, czy będziemy dalej zamknięci? A polityka? Co dalej ze strajkiem kobiet? Jak będzie wyglądała sytuacja w służbie zdrowia? Jakie nastroje mogą panować u ludzi? Co zafunduje nam rząd w najbliższych tygodniach?

Postanowiłam rozpocząć cykl prognoz, czyli takich ogólnych wróżb na interesujące nas i aktualne dla kraju pytanie. Cykl będę oznaczać tagiem “codlapolskiwróżba. Zapraszam do komentowania i kulturalnej dyskusji.

Oto co pokazują karty do końca listopada. Jest to odczyt bezpośrednio z rozkładu i nie jest on podyktowany moimi subiektywnymi odczuciami ani interpretacjami:

Przepowiednia na listopad 2020

Bez dwóch zdań karty pokazują, że będziemy wprowadzani w błąd, oszukiwani, będziemy otrzymywać fałszywe informacje i takie też fałszywe informacje będą krążyć w eterze – mówi o tym karta przewodnia “Osoba fałszywa” jako główny temat miesiąca. Może tutaj chodzić o różne “newsy” które to co jakiś czas pojawiają się w sieci. To powoduje naszą dezorientacje i zagubienie.

Natomiast to co jest ciekawe to to, że karty wskazują (“Wielkie szczęście”) iż uda się unormować w jakiś sposób sytuację covidową. Będzie jednak zamknięcie i obostrzenia, które mogą mówić, że tylko niezbędne wyjścia takie jak praca, zakupy, ważne obowiązki, będą dopuszczalne (“Praca/zajęcie” na pozycji czy będziemy zamknięci). 

Politycy mogą zafundować nam jakieś nowe przepisy albo będą debatować nad tymi, które wzbudzają w nas teraz tak wielkie kontrowersje (karta “Sąd”). Strajk kobiet przeniesie się w świat zamknięty, bliski, a karta “Dom” może mówić, że wszelkie próby strajków będą ograniczane – tak samo jak nasze przemieszczanie się. Po prostu najprawdopodobniej wszyscy zostaniemy zamknięci w domach. 

W służbie zdrowia niewiele się zmieni, nasi medycy mogą natomiast dostawać coraz to nowe obietnice zachęcające do podejmowania pracy w trudnych warunkach. Karta “Stanu małżeńskiego” mówi, że będzie jak w starym dobrym małżeństwie: kłótnie, spory ale jak przyjdzie co do czego to mobilizacja.

Nasze nastroje będą uspokajane przez rząd na zasadzie kiwania głowami i mądrych słów a także patrzenia na nas z takim pobłażliwym zdziwieniem (“Łaskawy pan”) a i tak rząd będzie działał prawnie według swoich programów (“Osoba z sądownictwa”). 

Zobaczymy jak zrealizują się te karty, czy rzeczywiście uda się unormować sytuację covidową i czy rzeczywiście DOM będzie miejscem naszej głównej aktywności.

Wszystkim czytelnikom fanpage i bloga życzę spokoju i dużo zdrówka!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 3 =