najnowsze przepowiednie na 2020

Polska

W kraju będziemy mieli do czynienia z zakończeniem jakiś układów na szczeblu administracyjnym czy rządowym. Na jaw wyjdą sprawy, które mogą przyczynić się do problemów na arenie politycznej. Zostanie również znalezione rozwiązanie spraw spornych – administracyjnych, poprzez szybkie i konkretne ucięcie. Być może niejasne przepisy prawne zostaną również ujednolicone, wyjaśnione tak aby nikt nie miał wątpliwości co do ich znaczenia.

Świat

Na świecie zagrożenie zarówno w obszarach publicznych jak i w „domu”. Może być to oczywiście widmo koronawirusa i niebezpieczeństwo zarażenia. Wirus może zostać przenoszony również przez zwierzęta. Wirus dostaje się również do Europy. Wygląda również na to, że będziemy mieli do czynienia z początkiem światowych problemów gospodarczych – na jaw mogą wyjść większe afery, uważam, że związane z rynkiem nieruchomości.

Biznes

Odejście czarnych chmur w związku z sytuacją biznesową i działaniem jakiegoś zdecydowanego mężczyzny. Sytuacja będzie jednak dalej napięta i będziemy mieli do czynienia z omawianiem działań tego człowieka na szeroką skalę (czyżby amerykański prezydent?).

Sport

W sporcie nie będą milknąć echa śmierci koszykarza Bryant’ea Kobe – widac wyraźnie, że odbije się ona na samopoczuciu jak również na sytuacji w kręgach sportowych. Będą pojawiać się również doniesienia odnośnie rodziny Kobe’yego i tego co dzieje się u nich w domu.

Rozrywka Polska

Informacje o wypadku lubianej i bardzo znanej osoby – traktowanej prawie jak przyjaciel domu, gwiazdy. Wypadek najprawdopodobniej podczas podróży samochodem, pęknięta opona, poślizg, coś gwałtownego. Na szczęście nie powinno się stać nic poważnego i ostatecznie media będą donosić o dobrym i szczęśliwym zakończeniu sytuacji.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 5 =

horoskop kwiecień tarot

Horoskop na kwiecień już dostępny!

Film - kliknij i przejdź do mojego kanału.