Najnowsze przepowiednie na 2020

Najnowsze przepowiednie na 2020 – luty

najnowsze przepowiednie na 2020

Polska

W kraju będziemy mieli do czynienia z zakończeniem jakiś układów na szczeblu administracyjnym czy rządowym. Na jaw wyjdą sprawy, które mogą przyczynić się do problemów na arenie politycznej. Zostanie również znalezione rozwiązanie spraw spornych – administracyjnych, poprzez szybkie i konkretne ucięcie. Być może niejasne przepisy prawne zostaną również ujednolicone, wyjaśnione tak aby nikt nie miał wątpliwości co do ich znaczenia.

Świat

Na świecie zagrożenie zarówno w obszarach publicznych jak i w „domu”. Może być to oczywiście widmo koronawirusa i niebezpieczeństwo zarażenia. Wirus może zostać przenoszony również przez zwierzęta. Wirus dostaje się również do Europy. Wygląda również na to, że będziemy mieli do czynienia z początkiem światowych problemów gospodarczych – na jaw mogą wyjść większe afery, uważam, że związane z rynkiem nieruchomości.

Biznes

Odejście czarnych chmur w związku z sytuacją biznesową i działaniem jakiegoś zdecydowanego mężczyzny. Sytuacja będzie jednak dalej napięta i będziemy mieli do czynienia z omawianiem działań tego człowieka na szeroką skalę (czyżby amerykański prezydent?).

Sport

W sporcie nie będą milknąć echa śmierci koszykarza Bryant’ea Kobe – widac wyraźnie, że odbije się ona na samopoczuciu jak również na sytuacji w kręgach sportowych. Będą pojawiać się również doniesienia odnośnie rodziny Kobe’yego i tego co dzieje się u nich w domu.

Rozrywka Polska

Informacje o wypadku lubianej i bardzo znanej osoby – traktowanej prawie jak przyjaciel domu, gwiazdy. Wypadek najprawdopodobniej podczas podróży samochodem, pęknięta opona, poślizg, coś gwałtownego. Na szczęście nie powinno się stać nic poważnego i ostatecznie media będą donosić o dobrym i szczęśliwym zakończeniu sytuacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl