Horoskop WODNIK 2022

Horoskop WODNIK 2022

Aura roku 2022

Ogniście, energetycznie, z werwą, odwagą i do przodu – tak będą działać w 2022 wodniki. Może być was wszędzie pełno, możecie załatwić mnóstwo ważnych dla was spraw, ale uważajcie, żebyście się za bardzo nie rozpędzili bo możecie trafić na ścianę i będzie bolało.

Finanse 

Coś się zakończy aby coś nowego mogło powstać: koniec jakiegoś źródła dochodu albo koniec uciążliwych spłat. Początkowe problemy finansowe dla wodników mogą mieć w perspektywie bardzo udany finał.

Nauka

Wodniki mogą być zamknięte w swoich przekonaniach i tym co do tej pory poznaliście – możecie więc uczyć się niechętnie lub nie wierzyć w to, co przekazują wam inni. Warto abyście sięgali głębiej, zadawali pytania, dociekali a wtedy sami przekonacie się kto ma racje.

Twoja rodzina

Zgoda, harmonia, wybaczenie, powroty, spotkania i dobra energia. Tam gdzie były konflikty wodniki przekonają się, że może zapanować spokój.

Przyjemności

Niestety ten rok może być pod tym względem ubogi – możecie nie mieć czasu na przyjemności albo będziecie tak skupieni na czymś, że nic nie będzie w stanie was cieszyć. Osoby myślące o tatuażach mogą w tym roku sprawić sobie jakąś bolesną pamiątkę.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Możecie borykać się ze smutkiem i zmęczeniem, dlatego podkreślam, że co za dużo to nie zdrowo. Nie spędzajcie czasu nad rozmyślaniem dlaczego coś się stało tylko zostawiajcie to za sobą. U kobiet możliwe problemy na tle kobiecym, u mężczyzn hormony.

Związki i partnerstwo

Osoby w związkach będą oczekiwały realizacji swoich planów i wspólnych działań z partnerami. Będziecie omawiać swoją przyszłość, przygotowywać się na różne ewentualności. Związki w których się nie układa mogą się rozpaść.

Single będą w energii mieczy a więc nie w głowie wam romanse i emocjonalne uniesienia, raczej spokojnie i zdroworozsądkowo będziecie podchodzić do spotykanych ludzi. Możecie być odbierani jako chłodni, nie widać związku na horyzoncie.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Uwaga na kradzież, oszustwo, wyłudzenie danych, przywłaszczenie sobie czegoś waszego.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Niewiele zmian dla osób pracujących, raczej rok 2022 potraktujecie jako czas na przeczekanie. Szukający pracy mogą trafić w trudne środowisko, podkładanie świń i ogólnie nieprzyjemną konkurencje. Warto zastanowić się czy chcecie pracować w takim miejscu.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele wodników będą mieć przed nimi sekrety.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Karty wskazują, że ten rok będziecie mogli określić jako czas, który przyniósł stabilizację, aczkolwiek nadwyrężył wasze zdrowie i nerwy. Warto po prostu nie przesadzać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − czternaście =