Horoskop WODNIK 2021

Horoskop WODNIK 2021

Dla wodników rok 2021 zdecydowanie przyniesie aktywność na polu sercowym i uczuciowym. Możecie więc znaleźć partnera, odbudować związek, stworzyć piękną relację, poznać kogoś kto naprawdę będzie dla was interesujący. Do wszystkiego będziecie podchodzić z sercem, empatią i będziecie czuć radość z pomocy innym. Bardzo możliwe, że u wielu wodników nastąpi moment przełomowy w życiu uczuciowym a także możecie mieć do czynienia z sytuacją w której ktoś poprosi o wasze przebaczenie.

W okresie wiosenny wodniki uaktywnią się towarzysko, będziecie wśród ludzi, możliwe że na większych spotkaniach lub zorganizowanych eventach. Możecie prowadzić bogate życie socjalne i ogólnie będziecie wyróżniać się w towarzystwie. Będziecie tą aktywność dobrze zgrywać także z życiem rodzinnym i wszystko wskazuje na to, że wodnik w 2021 będzie godził i radził sobie z mnóstwem tematów i zadań z pozytywnym dla siebie skutkiem. Będziecie mogli również liczyć na wyrozumiałość waszych bliskich – świetnie!

Horoskop WODNIK 2021

To co może was trochę przerażać, z czym możecie nie czuć się w pełni komfortowo, to rozmowy i negocjacje. Bycie twardym, wymagającym może nie być waszym priorytetem w tym roku dlatego zamiast szybko i jasno załatwiać sprawy możecie mieć tendencje do ich rozwlekania i niepotrzebnego drążenia. Możecie również trafić na oponentów, którzy będą oporni jeśli chodzi o chęć do dogadania się. Szczególnie tutaj warto zwrócić uwagę na miejsce pracy a także na stałych klientów, jeśli takich macie – to środowisko będzie mocno wymagające. Uważajcie również na to, że w gronie bliskich osób ktoś może zawieść wasze zaufanie poprzez niedotrzymanie słowa albo niedyskrecję.

Zakończy się u was etap jakiejś toksycznej relacji, ktoś da wam spokój i bez znaczenia jest czy była to osoba z grona zawodowego czy też prywatnego – ten ktoś przestanie być istotny. Będziecie za to mieli mnóstwo nowych ludzi wokół siebie a sami będziecie ciekawi świata, nowych propozycji, będziecie z entuzjazmem i spontanicznością podchodzić do wydarzeń. Wasze otwarcie i pasja będzie zaraźliwa dla innych w sposób pozytywny.

W zdrowiu uważajcie na ogólną odporność, psychikę i mogą wam się przytrafiać problemy ze snem.

Praca i finanse wodnik 2021

Początkowe trudności zawodowe szczególnie skupione na komunikacji i porozumieniu, powinny w miarę czasu łagodnieć, możecie również zauważyć, że tak naprawdę wiele spraw dzieje się bez waszego udziału albo, że nie macie na nie wpływu – przejdziecie więc nad nimi do porządku dziennego. W połowie roku wodniki mogą zechcieć wprowadzać zmiany i to nawet związane ze zmianą pracy – odwaga niech was nie opuszcza, wygląda na to, że będzie to dobra decyzja. Osoby szukające pracy w 2021 będą mogły cieszyć się umową na stałe a nawet możecie mieć do wyboru więcej niż dwie poważne oferty.

Uczucia wodnik 2021

Tak jak wspomniałam to będzie rok naznaczony sercem dla wodników więc wszystko będzie kręcić się w obrębie uczuć, emocji, miłości. Związki mogą przeżywać drugą młodość, będziecie cieszyć się ze wspólnego spędzania czasu, wiele par zdecyduje się na wspólne mieszkanie i formalizacje relacji. Zwracajcie uwagę na szczerość a także na pamięć o drugiej osobie, zapiszcie sobie daty urodzin, rocznice – bo jeśli zapomnicie, to to może was poróżnić i rozczarujecie swoją drugą połowę. Single będą miały okazję do spotkania kogoś kto z waszego przyjaciela i powiernika, może stać się oddanym kochankiem i partnerem. Widać u was na polu sercowym pozytywne, dobre zmiany. Jedna uwaga: przy singlach widać karty ciążowe – podchodźcie więc do tematu z głową.

Rada z wyroczni I Ching dla wodników brzmi: Wyjdź ludziom naprzeciw. Nadchodzą dobre i słoneczne dni, a Ty będziesz szczęśliwy i spełniony. Znajdź czas na miłość, zabawę, spotkania z przyjaciółmi. Twoje życie stanie się lepsze. Wybacz i zapomnij o krzywdach doznanych od kogoś bliskiego.

Zobacz również: Tarot partnerski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =