Horoskop WAGA 2022

Horoskop WAGA 2022

Aura roku 2022

Zapowiada się rok obfity, dający zakończenie i dopięcie wielu spraw. Możecie mieć do czynienia z tematami majątkowymi, rodowymi albo tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Będziecie czuli się dopełnieniem całości, na swoim miejscu i w odpowiednim czasie. 

Finanse 

Rezygnacja z czegoś lub z drogi finansowej, która się dla was pojawi. Możecie nie dać rady czegoś kontynuować lub nie pozwolicie sobie w tym roku na coś pomimo tego, że zapowiadało by się inaczej.

Nauka

Wagi nauczą się dokonywać ważnych i znaczących wyborów. Będziecie musieli poznać czym jest kompromis i odpuszczenie, nawet jeśli czegoś bardzo będziecie pragnąć. Nie będzie wam dane mieć dwóch ważnych dla siebie rzeczy/osób na raz.

Twoja rodzina

Niestety nieprzyjemności w rodzinie i możliwe konflikty, z których nikt nie wyjdzie zwycięsko. Nawet jeśli będziecie chcieli postawić do końca na swoim to wygrana nie będzie was cieszyć. 

Przyjemności

Wagi, które skupią się na tym co mają a nie na tym czego zdobyć nie mogą lub miały ale straciły, będą czerpać sporo przyjemności z dnia codziennego. Płacz nad rozlanym mlekiem nic nie da.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Wagi powinny rozważyć wyjazd albo dłuższy urlop w celu podreperowania zdrowia i naładowania bateryjek. Dobrze zrobiłaby wam zmiana miejsca, nawet przeprowadzka. Zwracajcie uwagę na skaleczenia, odporność organizmu, ciśnienie krwii oraz wzrok.

Związki i partnerstwo

Wagi w związkach mogą w roku 2022 poważnie myśleć nad tym co dalej – karty zapowiadają nawet rozwody i rozstania jeśli nie uda się osiągnąć wspólnej płaszczyzny i porozumienia. Rozstania te będą trudne, pełne zawirowań i nie obejdzie się bez batalii sądowej. 

Single mogą spotkać kogoś do poważniejszej relacji i zacząć wić ciepłe gniazdko, może jeszcze bez wielkich obietnic, ale z zapowiedzią czegoś trwalszego na przyszłość. Będziecie również świętować i bawić się wspólnie z kimś dla was ważnym na uroczystości związanej z uczuciami. 

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Możecie być zbyt emocjonalne i te emocje będą ocierały się o dramaturgię lub histerię przez to będziecie dla otoczenia niewiarygodni i niezrozumiali. W relacjach może pojawić się również widmo osoby trzeciej, która będzie powodowała zazdrość.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Wagi pracujące mogą czuć blokady i wrażenie, że znajdujecie się ciągle w jednym punkcie. Trudno będzie o awanse lub lepsze wynagrodzenie. Możecie we własnych biznesach czuć ograniczenia i związane ręce. Osoby szukające pracy trafią na coś, co będzie niezwykle kuszące ale i wiążące w przyszłości i to w negatywny sposób. Uważajcie więc oferty spadające z nieba albo obietnice ogromnych pieniędzy – będzie nieprzyjemny haczyk i problemy w przyszłości.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele wag będą przynosić wam spokój i zadowolenie chociaż nie będą jednocześnie ingerować w wasze życie jeśli ich o to nie poprosicie. 

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Wagi będą mogły w roku 2022 zacząć dla siebie jakieś działania, które będą przynosiły skutki, ale po odpowiednim czasie odczekania. Nie spieszcie się więc, nic na siłę i nic na już. Czekając, poświęcając czas, będąc cierpliwymi, będziecie na dobrej ścieżce z realnymi możliwościami i wtedy uśmiechnie się do was pieniądz i dobre nowe możliwości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 13 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl