Horoskop WAGA 2021

Horoskop WAGA 2021

Osoby spod znaku wagi będą w 2021 bardzo mocno dbać o swój dom a także sprawy związane z nieruchomościami, działkami, mieszkaniami. Jeśli planujecie jakieś zmiany, kupno, działania w tym temacie, to 2021 będzie Wam sprzyjał. Możecie również wpaść w wir remontów, ulepszania i aranżowania waszej najbliższej przestrzeni. Będzie dynamicznie, entuzjastycznie i będziecie co rusz odbierać zamówienia, paczuszki i dostawy. Wygląda na to, że dla wielu wag ten rok przyniesie znaczne wydatki na swoje otoczenie.

Wiosna zaczniecie wyciągać pierwsze wnioski ze swoich działań. Zauważycie poprawę nastroju, radość, te wszystkie zmiany które uda się wam do tej pory przeprowadzić, po prostu okażą się trafne. Zwracajcie uwagę również na swoje otoczenie zewnętrzne, szczególnie osoby, które mają ogrody – wygląda na to, że również w nie będziecie inwestować. Wasz dom będzie także pełny ludzi i to na zasadzie pomocników a także odwiedzin. Wygląda również na to, iż w 2021 będziecie brać udział w jakiś uroczystościach rodzinnych, zebraniach rodowych i spotkaniach w większym gronie rodzinnym.

W zdrowiu wagi powinny zwrócić uwagę na sprawy kobiece, układ limfatyczny i hormonalny a panowie spod znaku wag niech zadbają o swoją kondycje, sprawy diety a także nie bagatelizujcie zmian skórnych. Uwaga na odżywianie moi drodzy – możecie mieć duży problem ze zrzuceniem wagi jeśli pojawią się dodatkowe kilogramy.

To czego możecie się obawiać i może wydać się wam problematyczne, to inne osoby z waszego otoczenia. Panie będące w związkach niech zwracają uwagę na to z kim kontaktuje się partner – na horyzoncie może pojawić się jakaś osoba, która zechce was skłócić. Dodatkowo rzeczywiście widmo poważnych kłótni, takich, które kończą znajomości i idzie się na noże, może wisieć nad niektórymi osobami spod znaku wagi.

Horoskop WAGA 2021

Wiele osób może również zakończyć jakieś kontrakty, umowy, zmienić pracodawcę lub swoich najważniejszych klientów. Ktoś może również odejść na emeryturę i współpraca z nim nie będzie możliwa. Widać również to, że będą większe wydatki, które jednak w połowie 2021 powinny się zakończyć. Nie bagatelizujcie za to żadnych objawów chorobowych, które wynikają z pracy jaką wykonujecie – może się okazać, że ktoś poważnie zachoruje na jedną z chorób zawodowych.

Praca i finanse waga 2021

Widać zmiany i możliwość podjęcia nowej pracy. Jeśli szukasz – znajdziesz. Finanse będą dobre, ale wspomniane duże wydatki mogą początkowo utrudnić cu funkcjonowanie. Planuj na co wydajesz pieniądze, prowadź dziennik, zbieraj paragony. W pracy trzymaj się wytycznych i stawiaj na współpracę, nie daj się wciągnąć w opiniowanie o kimś na podstawie plotek.

Uczucia waga 2021

Oj kochani, tutaj może być bardzo różnie. Od euforii, że spotkaliście lub jesteście w związku ze swoją bratnią duszą, do momentu, kiedy to związki lub znajomości będą wisieć na włosku. Czeka was rok pełen wyzwań jeśli chodzi o pielęgnowanie relacji ale też i nowe znajomości. Wygląda na to, że na drodze samotnych wag stanie ktoś, kogo będziecie długo pamiętać i zrobi na was piorunujące wrażenie. Ale co dalej? Nie widać radosnego zakończenia a raczej trudności. Niektóre wagi mogą w tym roku podjąć decyzje o rozstaniu, ale jeśli wasze związku przetrwają trudny czas, to będzie już tylko lepiej.

Wskazówka z kart wyroczni dla wag na 2021 mówi, że realizacja waszych marzeń, czy w ogóle zaczniecie je realizować czy nie, jest tylko i wyłącznie w waszych rękach. Niech więc wasze marzenia się spełniają!

Zobacz również: Jakie karty Tarota wybrać

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × dwa =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl