horoskop waga 2020

Horoskop WAGA 2020

IMG_20191212_104812

Praca Waga 2020

Dla wag ten rok będzie bardzo pozytywny i dobry pod względem zawodowym. Jesteście na dobrej ścieżce, idziecie w określonym kierunku bardzo stabilnie, być może bez jakiegoś większego szału ale jest to coś co będzie trwać dalej. Dla osób szukających pracy ten rok jak najbardziej może przynieść dobrą posadę na dłużej. Bardzo możliwe również że będzie to praca gdzieś dalej, nawet za granicą.

Finanse Wada 2020

Ulga w sprawach finansowych – wasza sytuacja powinna się polepszyć, powinniście poczuć więcej swobody i dla wielu z was może być tak, że zakończycie jakieś wcześniejsze zobowiązania finansowe (na przykład na zasadzie spłaty kredytu). Będzie to więc dla was czas odpoczynku i być może przeznaczenia pieniędzy na drobne przyjemności.

Uczucia Waga 2020

W miłości i uczuciach równowaga zarówno dla osób w związkach jakich tych poszukujących. Single jak najbardziej mogą mieć okazję na znalezienie spokojnego partnera – pytanie tylko czy czasem nie za spokojnego dla was. Uwaga dla osób w związkach ponieważ ten rok może przynieść wam trochę nudy.

Waga dom i rodzina 2020

W domu być może będzie konieczność zmierzenia się z odejściem kogoś, na przykład na zasadzie rozpadu czyjegoś małżeństwa lub osoba bliska postanowi opuścić rodzinne gniazdo. Będziecie musieli zmierzyć się więc ze świadomością rozstania.

Rady i ostrzeżenia Waga 2020

Uwaga na ludzi w waszym otoczeniu ponieważ pojawił się manipulant. Zwracajcie więc uwagę na wszelkiego rodzaju umowy, propozycje a także tak zwane cudowne oferta. Szczególnie jeżeli chodzi tutaj o jakiś wyjazd, na przykład do pracy, lub o jakieś specyfiki natury medycznej których działanie w rezultacie będzie żadne. 

To będzie dla was bardzo pozytywny rok i osiągnięcie wiele sukcesów. Karty pokazują że możecie w pewnym momencie nawet być wywyższeni na piedestał i zdobyć wielkie uznanie innych ludzi. Korzystajcie więc z tego czasu i pozwólcie się chwalić.

Karty wyroczni wskazuje na to aby doceniać również siebie. Odpoczynek na łonie natury, fajny ciuch, zadbanie o swoje ciało, na pewno poprawi wam humor i doda wdzięku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 10 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl