horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy – rok 2020, archiwum

W tym dziale, co tydzień znajdziecie horoskop tygodniowy dla swojego znaku zodiaku. Wiecie, że posługuje się różnymi systemami wróżebnymi dlatego też będą to różne horoskopy: z kart tarota, lenormand, a czasami z wyroczni a może w postaci nagrania audio lub filmu?

Zapraszam do cotygodniowych odwiedzin!

Horoskop na najbliższy tydzień (11.01-17.01).

Baran: No początku tygodnia może przydarzyć się wam krótka podróż lub wizyta i zapoczątkujecie jakieś sprawy, które swój finał będą miały dopiero w okolicach dwóch tygodni. Dość nerwowy koniec tygodnia szczególnie w sprawach rodzinnych. W weekend zwracajcie uwagę na sprzęty domowe ponieważ może mieć miejsce jakaś mała awarię.

Byk: Również podobnie jak barany, byki w najbliższym tygodniu zaczną sprawy, które zakończyć będą mogły do około miesiąca. Mogą to być sprawy administracyjne i formalne, skoncentrowane na finansach. Pod koniec tygodnia więcej wydatków, widać nowe nabytki i zakupy.

Bliźnięta: Na początku tygodnia może być nerwowo Możecie dostać jakieś pismo i mieć do czynienia z urzędami. W połowie tygodnia wszystko się normuje, zaczynacie skupiać się na sprawach uczuciowych a do niektórych może przyjść nawet nowa miłość. Uwaga w weekend nieoczekiwane wydatki.

Rak: Zaczynacie tydzień od podróży i wyjazdów związanych z pieniędzmi lub jakąś pożyczką. Jeżeli pożyczyliście komuś pieniądze to może być problem z oddaniem, jeżeli natomiast wy pożyczyliście pieniądze od kogoś to ktoś może oczekiwać od was spłaty długu. Uważajcie bo za tydzień może przynieść wam jakąś nauczkę a pozytywne zmiana sytuacji nastąpi dopiero w weekend.

Lew: Bardzo dobry i pozytywny początek tygodnia z sukcesem finansowym. Im dalej jednak w las tym więcej tajemnic: możecie mieć do czynienia z tajemnicami związanymi z pieniędzmi. Pojawi się coś nowego, może być to prezent lub miła niespodzianka. Mogą dojść do was również słuchy o czyimś związku lub zaręczynach.

Panna: Tydzień niesie sukces zawodowy i powodzenie w interesach, szczególnie dla osób, które będą miały do czynienia ze sprawami prawnymi i urzędami. Bardzo pozytywnie również przedstawia się kwestia miłości, bo będzie ona trwała, stabilna a nawet u niektórych osób dojdzie do powiększenia się rodziny! Weekend może przynieść wenę twórczą i bycie bardzo kreatywnym w swoim domu.

Waga: Zaczynacie od uczenia się i podnoszenia swojej wiedzy, zdobywacie ją pod okiem doświadczonej, ale młodej osoby. Rodzina będzie was wspierać jednak wy sami możecie czuć niepokój o dzieci. Pod koniec tygodnia waszą uwagę skupią sprawy materialne i realizowanie ambitnych planów.

Skorpion: O, kochane skorpiony, dla tych, którzy szukają miłości, ten tydzień może być idealny! Nowa znajomość, nowy związek, romantyczne pragnienia i uniesienia! Będziecie bardzo aktywni w kontaktach z ludźmi i pełni marzeń i fantazji. Uważajcie na dumę – może okazać się, że jest waszym słabym punktem.

Strzelec: Początek tygodnia z rozmowami, które niekoniecznie mogą być przyjemne, ale może dzięki nim poczynicie jakieś plany zawodowe. Uwaga aby nie dać się wciągnąć w plotki. W waszym otoczeniu ktoś wami zainteresowany. Możecie otrzymać niespodziankę lub zainspirujecie się czymś mocno. Nowe możliwości zarobkowe.

Koziorożec: Zajmiecie się oszczędnościami i operacjami finansowymi, szczególnie w kontaktach handlowych – możecie negocjować jakieś ceny, dobijać targu. Uwaga na jakieś ryzykowne inwestycje lub hazard: będziecie stratni z tego tytułu. Możecie zyskać w tym tygodniu nowego przyjaciela lub rozpocząć fajną znajomość.

Wodnik: Odsunięcie czegoś w czasie, karty zapowiadają zwłokę, czekanie. Jeśli liczyliście na coś w kwestiach zawodowych to może to być opóźnione. Uwaga również na coś czego nie znacie, w co ktoś będzie chciał was wciągnąć – ryzyko oszustwa, za dużo tajemnic, najpierw trzeba dowiedzieć się o co chodzi. Możliwy konflikt z prawem: mandat, dodatkowe płatności z tytułu kary itp.

Ryby: Uznanie w pracy a nawet awans – macie świetne karty. Nie warto przejmować się plotkami ani tym, co jest mówione na wasz temat. Młoda osoba lub dziecko może chcieć drobnego wsparcia finansowego 🙂 Warto abyście również byli dla kogoś godni zaufania bo ktoś zechce powierzyć wam swoje sekrety.

Ps. Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

horoskop tygodniowy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 7 =