W tym dziale, co tydzień znajdziecie horoskop tygodniowy dla swojego znaku zodiaku. Wiecie, że posługuje się różnymi systemami wróżebnymi dlatego też będą to różne horoskopy: z kart tarota, lenormand, a czasami z wyroczni a może w postaci nagrania audio lub filmu?

Zapraszam do cotygodniowych odwiedzin!

Horoskop tygodniowy 10 lutego – 16 lutego

Baran 9 Denarów

Doskonały czas dla finansów i zyski materiale. Wiele z baranów będzie miało okazję do zainwestowania w swój dom, dokupienie czegoś, mały remont. Zadowolenie z tego gdzie się jest i jak się żyje.

Byk 4 Kielichy

Możesz cierpieć byku na rozczarowanie i być smutnym. Mogą pojawić się u Ciebie również chwile zwątpienia i rezygnacji. Poczekaj, ktoś już wyciąga do Ciebie ręce – musisz dostrzec okazje.

Bliźnięta 5 buław

To może być nerwowy tydzień. Wiele z was będzie zmagać się z problemami z innymi ludźmi, z porozumieniem z innymi. Zalecane trzymanie nerwów na wodzy aby nie dać się sprowokować.

Rak 10 Mieczy

Może towarzyszyć Wam totalna bezsilność i brak ochoty na działania. Możecie dosłownie czuć się przybici sytuacją jak również nie widzieć z niej wyjścia. Ale spokojnie: na horyzoncie pojawi się słońce.

Lew Księżyc

Możesz żyć złudzeniami i nie mieć poprawnego spojrzenia na rzeczywistość drogi lewie. Zadbaj więc o to aby nie bujać za dużo w marzeniach jak również nie bój się tego co nie znane.

Panna 2 Monet

Panny w tym tygodniu będą musiały zadbać o równowagę we wszystkim tym co robią. Możecie również brać za dużo obowiązków na siebie co będzie przysparzać trudności. Dla niektórych: dodatkowe pieniądze!

Waga Umiarkowanie

Zadbaj o swoją równowagę na wszystkich płaszczyznach życia a już szczególnie jeśli chodzi o zdrowie. W przypadku przeziębienia, grupy, zostań w domu, wylecz to!

Skorpion Rydwan

Aktywny tydzień, pełen wyjazdów, działania, przemieszczania się a niektórzy z Was mogą nawet zostawić wszystko za sobą! Odwaga i charyzma będą Wam towarzyszyć, uważajcie jednak na słomiany zapał.

Strzelec 2 Buław

Czas zastanowić się co dalej, bo jesteś strzelcu w miejscu podjęcia decyzji. Oceń to co widzisz ale przyglądnij się również temu czego doświadczyłeś i nauczyłeś się do tej pory. Dokonaj analizy za i przeciw.

Koziorożec Królowa Buław

Czyżby ciekawy partner czy partnerka na horyzoncie? A może to ty kozioróżcu będziesz tym który porywa i pociąga tłumy. Wielka energia, intuicja, magnetyzm – będą towarzyszyły ci w tym tygodniu.

Wodnik Śmierć

Coś się zakończy dla wielu wodników, ale po to by dać miejsce nowemu, lepszemu, takiemu co jest niezbędne do pójścia dalej. Śmierć symbolizuje przemianę wewnętrzną i to, że do czegoś dojrzeliśmy i najwyższy czas stawić temu czoła.

Ryby Świat

Niech świat stoi przed wami otworem! Niech pojawią się możliwości takie, które umożliwią wam pokazanie się światu. Dla niektórych będą to nowe znajomości, dla innych: podróże lub odwiedziny kogoś albo u kogoś ze świata.

horoskop tygodniowy
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × one =