horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

W tym dziale, co tydzień znajdziecie horoskop tygodniowy dla swojego znaku zodiaku. Wiecie, że posługuje się różnymi systemami wróżebnymi dlatego też będą to różne horoskopy: z kart tarota, lenormand, a czasami z wyroczni a może w postaci nagrania audio lub filmu?

Zapraszam do cotygodniowych odwiedzin!

Horoskop na najbliższy tydzień (23.11-29.11).


*Baran – W tym tygodniu będzie towarzyszyć wam bardzo dobre nastawienie i energia, optymistyczne podejście do spraw i entuzjazm. Możecie spodziewać się prezentu, pojawi się jakiś miły gest z czyjejś strony a także oferta pomocy. Będziecie jednak musieli powalczyć o jakieś swoje sprawy i możecie mieć wrażenie, że przeciwnik nie chce pokazać żadnych argumentów a tylko zrobić wam na złość. Pamiętajcie, że zawsze po ciężkim okresie przychodzi polepszenie sytuacji.


*Byk – Możecie mieć tendencję do rozrzutności i do złego planowania finansami. Uważajcie również no to co jecie, zwróćcie uwagę na jakość produktów. Może przydarzyć wam się nieżyt żołądka a także możecie mieć wrażenie, że poprzez swoją lekkomyślność możecie dużo stracić. Jeśli jednak dojdzie do jakiegoś niepowodzenia: nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba ratować to co zostało. To może być dla was bardzo emocjonujący i ognisty tydzień.


*Bliźnięta – Bliźnięta mogą wplątać się w problemy finansowe, nieprzewidziane wydatki które odbijają się czkawką. Możecie potrzebować zastrzyku gotówki natomiast ten tydzień może jednak tego nie przynieść – sprawy finansowe się odwleką, będzie problem z dogadaniem się z urzędnikami, bankowcami itd. Dla wielu osób będzie to jednak czas otwarcia się na nowe możliwości i propozycje. Pojawiają się kontakty ze świata. Pamiętajcie o tym by wierzyć w siebie.


*Rak – Możecie paść ofiarą bardzo przykrych i niefajnych plotek. Możecie również dać się wkręcić ostrą dyskusję zupełnie niepotrzebnie. Może warto będzie odpuścić i po prostu zająć się sobą – bo wasze własne towarzystwo będzie dla was najlepsze. Zastanówcie się również nad tym co chcielibyście aby odeszło z waszego życia czyli czego tak naprawdę w tym momencie zupełnie nie potrzebujecie.


*Lew – Bardzo pozytywna energia, pozytywne nastawienie, szczęście, realizowanie swoich planów i generalnie macie świetne karty! Cokolwiek planowaliście może warto załatwić to w tym tygodniu. Jeżeli coś było dla was do tej pory niedostępne to właśnie teraz może się okazać, że jest najlepszy moment aby było to sięgać. Zwracajcie jednak uwagę na drobny druk – czyli to wszystko co może być gdzieś  specjalnie ukryte. Jeśli czegoś nie wiecie to dopytujcie, proście o wytłumaczenie.


*Panna – Problemy komunikacyjne i wrażenie, że jesteście nierozumiani przez swoje otoczenie. Może lepiej byłoby abyście dokładnie wskazali o co wam chodzi nawet jeżeli byście musieli tłumaczyć to jak dzieciom w przedszkolu. Jeżeli oczekiwaliście jakiś pieniędzy idących z urzędu, lub generalnie ze spraw administracyjnych, to te pieniądze powinniście dostać. Generalnie może to być dobry moment dla was na załatwianie spraw finansowych więc jeśli tylko jakieś macie to bierzcie się za nie w tym tygodniu.


*Waga – Wagi będą bardzo dynamiczne i ruchliwe – czeka was tydzień pełen aktywności, przemieszczania się, załatwiania spraw. Możliwe że będziecie spotykać się z jakąś starszą osobą po to aby czegoś się od niej uczyć. Sami również zwróćcie uwagę na podnoszenie waszych umiejętności bo przyda się to wam w przyszłości. Ponieważ będzie to dynamiczny tydzień pamiętajcie abyście nie tracili skupienia na tym co najważniejsze.


*Skorpion – U skorpionów radość, lekkości i zabawa. Bardzo możliwe że będziecie brali udział po prostu w jakiejś imprezie lub uroczystościach – bez względu na to że mamy teraz taką a nie inną sytuację. Będziecie aktywni towarzysko i może wam się zdarzyć spotkanie z kimś dawno niewidziane. Karty radzą a wyście wyszli ze swojej strefy komfortu.


*Strzelec – Uważajcie na swoje zdrowie, zadbajcie o odporność – karty pokazują że będzie wam potrzebny odpoczynek i regeneracja. Pijcie dużo wody, pozwólcie sobie również pomóc bo musicie patrzeć na większe dobro: jeżeli zachorujecie to im szybciej wrócicie do sprawności tym lepiej dla was i dla waszego otoczenia.


*Koziorożec – Będziecie się skupiać się na sprawach finansowych i zawodowych oraz inwestować swoje pieniądze. Jeżeli nie wiecie co zrobić pytajcie specjalistów. Bardzo możliwe że ktoś z was otrzyma nową ofertę albo umowę dotyczącą spraw zawodowych. Karty wyroczni mówią że jesteście bardzo blisko do tego aby osiągnąć swoje cele.


*Wodnik – U wodników tydzień raczej spokojny – taki w którym to będziecie czekać na wynik swoich działań i wszystko będzie biegło utartym torem. Możecie za to nawiązać jakieś kontakty internetowe ale uważajcie bo osoba z którą będziecie rozmawiać może nie mówić wam wszystkiego. Może to wynikać z jej nieśmiałości więc tak naprawdę rozwój tej znajomości i pierwszy ruch będzie zależał od was.


*Ryby – Osoby spod znaku ryb będą wyjaśniały jakieś stare sprawy lub wezmą udział w sytuacji, kiedy to przeszłość zostanie ujawniona i obnażona. Na jaw mogą wyjść jakieś tematy które miały zostać w ukryciu. Nie martwcie się jednak bo wygląda na to, że w poradzicie sobie z tym doskonale a nawet będziecie zadowoleni z obrotu spraw. Karty pokazują, że w przypadku gdy o coś zostaniecie zapytani warto być szczerym i powiedzieć prawdę. Pokażcie światu prawdziwego siebie.


Wszystkiego dobrego w najbliższym tygodniu!

Ps. Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

horoskop tygodniowy
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × four =